Snoop Dogg żartuje z wpadki Marzeny Rogalskiej. Tomasz Kammel szybko odpowiedział!

2022-08-16 13:40
Marzena Rogalska Snoop Dogg
Autor: JEAN-BAPTISTE LACROIX/AFP/East News // screen YouTube/gimeldalet34

W niedzielę na Instagramie Snoop Dogga pojawiło się kultowe nagranie z Pytania na śniadanie, na którym widać, jak prowadząca wówczas program Marzena Rogalska stała się ofiarą nieudanej sztuczki magicznej. Dziennikarce przebito rękę. Wpis rapera skomentował ówczesny partner prezenterki, również widoczny na filmiku Tomasz Kammel.

Wpadka w Pytaniu na śniadanie przeszła do historii polskiej telewizji. Tym wydarzeniem żyli wszyscy w 2016 roku! Zaproszony do studia iluzjonista Pan Ząbek miał za zadanie zaprezentować sztuczkę z gwoździem, która polegała na ukryciu go w którejś z papierowych torebek. Zadaniem prowadzącej tamtejsze wydanie programu Marzeny Rogalskiej było mu zaufać i z całej siły uderzyć dłonią w wypełnioną powietrzem torbę. Pech chciał, że w wybranej przez nią papierowej sakwie znajdował się wspomniany gwóźdź. Dziennikarka krzyczała z bólu, a przeprowadzający sztuczkę Pan Ząbek wypowiedział wtedy ikoniczne zdanie:

K**wa, przepraszam, przebiłem ci rękę!

Po 6 latach od zdarzenia na nagranie natrafił sam Snoop Dogg. Popularny raper podzielił się nim na swoim Instagramie, a partnerujący Marzenie Rogalskiej w tamtym czasie Tomasz Kammel odpowiedział mu w komentarzu.

Przemysław Babiarz wściekły na współpracownika. Tragiczna wpadka i mocne słowa na wizji

Doda pokłóciła się z mamą! To przez nią usunęła sceny z teledysku

Snoop Dogg - wpadka Marzeny Rogalskiej

Niedługo po tym, jak nagranie z nieudanego występu obiegło sieć, internauci sugerowali, że wpadka była wyreżyserowana, a Marzenie Rogalskiej nic się nie stało. Dziennikarka odpierała wówczas zarzuty. Teraz jej wersję zdarzeń potwierdził także Tomasz Kammel.

To było straszne. Wielu ludzi twierdziło, że to nie wydarzyło się naprawdę i głupio się z tego śmiało. A prawda jest taka, że ta sytuacja miała miejsce i tamta kobieta mocno się zraniła. Mam pewność, bo w tamtym momencie stałem między nimi. Złe wspomnienia... - napisał pod postem Snoop Dogga.

Wideo zamieszczone na profilu rapera skomentowała też Jessica Mercedes. Pamiętacie ten moment?

Sonda
Czy lubisz program "Pytanie na śniadanie"?

Marzenie Rogalskiej z pewnością nie było do śmiechu...

Na szczęście WKRĘTARKA Alberta zawsze kończy się happy-endem :)

Listen to "Komornik" on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze