Snoop Dogg w serialu Netflixa! Kiedy i o czym będzie?

2018-01-23 15:45
Snoop Dogg w serialu Netflixa! Kiedy i o czym będzie?
Autor: JEAN-BAPTISTE LACROIX/AFP/EAST NEWS Snoop Dogg

Snoop Dogg wystąpił w serialu Netflixa! Rapera będziemy mogli zobaczyć na małym ekranie jeszcze w 2018 roku! W jaką rolę się wcielił?

Snoop Dogg pojawił się w serialu Netflixa - słynny raper kolejny raz udowodnił, że ma prawdziwy talent aktorski! Kiedy i w jakiej roli będziemy mogli go podziwiać? Dla fanów Snoopa mamy bardzo dobrą informację - premiera produkcji z jego udziałem zaplanowana jest na początek 2018 roku! Nie trzeba się więc nawet bardzo uzbrajać w cierpliwość. O czym ma być serial ze Snoopem w roli głównej?

Snoop Dogg w serialu Netflixa

Produkcja, w której będziemy mogli oglądać rapera, nosi tytuł 'Trener Snoop' i będzie dotyczyć amerykańskiego futbolu. Snoop wciela się w trenera, który tworzy młodzieżową ligę futbolową, aby pomóc dzieciakom znaleźć pasję i pomóc im w życiu. Serial ma składać się z 8 odcinków, a jego premiera zaplanowana jest na 2 lutego 2018.

To nie pierwszy raz, kiedy będziemy mogli ocenić zdolności aktorskie Snoopa. Raper grał już m.in. w serialach Hoży doktorzy i Chłopaki z baraków, pojawił się także w filmie Pitch Perfect 2.

Najlepsze seriale 2017 online RANKING

Autor: brak danych

  Najpopularniejsze seriale online w 2017 roku - to ranking, który zainteresuje nie tylko nałogowych miłośników seriali. Lista została opublikowana przez Netflix. Z informacji, którymi podzielił się serwis, wynika przede wszystkim, że na oglądaniu seria

 

Najnowsze