Snoop Dogg uczcił 25. rocznicę wolnych wyborów w Polsce! [VIDEO]

2014-06-05 17:44

Snoop Dogg pamiętał o 25. rocznicy wolnych wyborów w Polsce. Raper uczcił 4 czerwca na swoim profilu na Facebooku umieszczając grafikę nawiązującą do słynnego napisu Solidarność. Sprawdź powiązania Snoopa z Polską na ESKA.pl!

Snoop Dogg uczcił 25. rocznicę wolnych wyborów w Polsce.Raper uczcił 4 czerwca na swoim profilu na Facebooku umieszczając grafikę nawiązującą do słynnego napisu Solidarność. Sprawdź powiązania Snoopa z Polską na ESKA.pl!Na swoim śledzonym przez ponad 32 miliony fanów profilu na Facebooku, raper umieścił grafikę, która w oczywisty sposób nawiązuje do słynnego znaku graficznego Solidarności, którego twórcą jest Jerzy Janiszewski.

Snoop Dogg to jedna z gwiazd zbliżającego się wielkimi krokami Orange Warsaw Festival 2014. Raper wystąpi 13 czerwca na Warsaw Stage obok Stadionu Narodowego. Najprawdopodobniej u jego boku pojawi się polska wokalistka Iza Lach. Pochodząca z Łodzi piosenkarka wygrała w 2012 roku konkurs na remix piosenki Snoop Dogga do piosenki Set It Off. Na tym się jednak nie skończyło. Snoop Dogg jako Berhane Sound System wyprodukował jej albumOff the Wire.


Podoba się Wam rocznicowy gest Snoop Dogga?


Snoop Dogg & Wiz Khalifa - Young, Wild and Free ft. Bruno MarsRC

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze