Snoop Dogg i Wiz Khalifa: wypadek na koncercie! Są ranni! [VIDEO]

2016-08-07 16:53
Snoop Dogg i Wiz Khalifa: wypadek na koncercie! Są ranni! [VIDEO]
Autor: fot. Bulls Snoop Dogg: wypadek na koncercie! Są ranni! [VIDEO]

Wypadek na koncercie Snoop Dogga i Wiz Khalify! Ponad 40 osób zostało rannych. Co się stało i kto zawinił? Wyjaśnienie i filmik z tragicznego w skutkach zdarzenia znajdziecie na ESKA.pl!

Snoop Dogg i Wiz Khalifa: wypadek na koncercie! Do niebezpiecznego zdarzenia doszło podczas wspólnego występu raperów. W hali w New Jersey ponad 7000 widzów doskonale bawiło się w rytm kawałków artystów. Wszyscy skakali, machali rękoma do momentu, kiedy barierki nie wytrzymały obciążenia. Blisko 60 osób spadło z dwóch metrów na twardą podłogę. Na miejscu szybko pojawiły się karetki pogotowia, które przewiozły kilkunastu fanów do pobliskich szpitali. Na szczęście w najgorszych przypadkach zakończyło się złamaniami i siniakami. 

Snoop Dogg wypadek

Wypadek na koncercie Snoop Dogga i Wiz Khalify miał miejsce w piątek, 5 sierpnia w Camden. Raperzy swój koncert zakończyli długo przed czasem. Zdezorientowani zaistniałą sytuacją wszystkich obecnych poprosili o opanowanie i spokój. Zdarzenie nagrał jeden z uczestników, który stał tuż za sceną:

 

Każdy fan chce mieć swojego ulubionego artystę na wyciągnięcie ręki. Pamiętajcie jednak o tym, że bezpieczeństwo na koncertach jest najważniejsze!

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze