Śnieg

i

Autor: Rafael Bastante/Associated Press/East News

Śnieżyca ZASYPIE Polskę! Eksperci biją na alarm, nadciąga armagedon

2023-02-03 13:56

Zima nie odpuszcza! Zgodnie z przewidywaniami synoptyków pierwszy tydzień lutego przyniósł silne i odczuwalne w Polsce ochłodzenie. To jednak nie koniec! Jak wynika z publikowanych prognoz, przed nami pogodowy armagedon. Cyklon Oleg przyniesie wichury, a na horyzoncie silne śnieżyce. Biały puch zasypie całą Polskę!

Spis treści

  1. Śnieżyce w Polsce - luty 2023

Śnieżyce w Polsce w lutym 2023 to nie żart! Zima nie powiedziała jeszcze ostatniego słowa i na początku nowego miesiąca uderzyła ze zdwojoną siłą. Chociaż początek stycznia przyniósł nadzieje na szybsze nadejście wiosny, szybko okazało się, że temperatury na poziomie 18 stopni na plusie były tylko ciszą przed burzą. Wraz z końcem pierwszego miesiąca 2023 roku w Polsce na nowo poczuliśmy powiem zimy, a w lutym nie zanosi się na poprawę pogody. Wręcz przeciwnie! Jak dowiadujemy się z najnowszych prognoz, nie tylko cyklon Oleg, który namieszał już mocno w pogodzie, okaże się problemem. Na horyzoncie widać silne śnieżyce, które zasypią wręcz całą Polskę. Po wietrznych i obfitujących w opady deszczu pierwszych dniach lutego bądźmy przygotowani na zimowy armagedon. Siarczysty mróz chwyci lada chwila, a biały puch zasypie nasz kraj, powodując utrudnienia w ruchu. 

Deszcz, śnieg, a teraz TO. Cyklon Oleg już wyrządził wiele szkód, a dopiero się rozkręca!

ZAROBKI YOUTUBERÓW, DIETA ZA 70 ZŁ, ROBIN SCHULZ vs SOUTHSTAR, ŁADOWANIE ELEKTRYKÓW | ESKA XD #065

Śnieżyce w Polsce - luty 2023

Najbliższe dni upłyną nam pod znakiem obfitych opadów śniegu. Podhale już utonęło pod zwałami białego puchu, a za chwilę czeka to całą Polskę. Aktualnie sypie już na zachodzie, w którym do tej pory atak zimy był najlżejszy. Synoptycy przewidują, że w nocy z piątku na sobotę zimę poczujemy już wszędzie, niezależnie od zamieszkiwanego regionu. Na termometrach minusowe temperatury. W obszarach podgórskich nawet -10. Zima szybko nie odpuści. Eksperci przewidują, że zimowa aura będzie nam towarzyszyć nawet przez kilka najbliższych tygodni.

Sonda
Czy wierzysz długoterminowym prognozom pogody?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE