Snapchat znowu w modzie? Podczas pandemii więcej osób sięgnęło do aplikacji

2020-04-06 14:09 PO
Snapchat: podsumowanie roku 2017. Jak odtworzyć film?
Autor: Fot. AFP/EAST NEWS Logo snapchata

Snapchat to aplikacja, która nie pozwala o sobie zapomnieć. Mimo mniejszego zaangażowania widzów w ostatnim czasie, Snapchat znowu może cieszyć się lepszymi zasięgami i większym zainteresowaniem obiorców z uwagi na obecnie panującą pandemię koronawirusa. Więcej szczegółów już na ESKA.pl

Snapchat to jedna z platform społecznościowych, która w jeszcze w całkiem niedalekiej przeszłości cieszyła się naprawdę ogromnym zainteresowaniem internautów. Niemalże każda osoba, która była choć w minimalny sposób związana z światem social mediów wiedziała co to Snapchat, a nawet miała go również na ekranie swojego telefonu. Jednak z czasem popularność tej aplikacji spadła i na jej miejsce wskoczyły całkiem nowe, ulepszone narzędzia, które dla widzów zdawały się być o wiele bardziej atrakcyjne. Okazuje się jednak, że w dobie panującego koronawirusa jesteśmy zmuszeni zostać w domu i tym samym chętniej sięgamy po różne komunikatory internetowe, które są dla nas pewną formą kontaktu z bliskimi. W tym trudnym dla nas wszystkich czasie Snapchat również okazał się aplikacją, która jest znacznie częściej wykorzystywana przez użytkowników, ponieważ umożliwia pozostanie w kontakcie ze światem, nadal będąc w domu. Aplikacja Snapchat wprowadziła wiele zmian i kluczowych trendów, dzięki którym znowu nabrała rozpędu i przyciągnęła na nowo jej miłośników.

Snapchat - co to?

Snapchat to nic innego jak darmowa platforma społecznościowa, która za pomocą wiadomości i filmików wideo umożliwia pozostanie w kontakcie z przyjaciółmi. Okazuje się, że statystycznie ludzie spędzają tam o 25% więcej czasu niż zwykle, a wszystko za sprawą panującego na całym świecie koronawirusa.

W tej szkole nie wyślą snapa i nie opublikują nowego zdjęcia na Instagramie.

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Najnowsze