Smolasty - wiek, wzrost, waga, dziewczyna, walka, koncerty. Kim jest Norbet Smoliński?

i

Autor: Warner Music Poland / materiał prasowy Smolasty - wiek, wzrost, waga, dziewczyna, walka, koncerty. Kim jest Norbet Smoliński?

GWIAZDY

Smolasty - wiek, wzrost, waga, dziewczyna, tatuaże, koncerty. Kim jest Norbet Smoliński?

2024-05-25 10:22

Smolasty przechodził w swoim życiu przez wiele etapów. Każdy z nich kończył się następującym wnioskiem - muzyka jest najważniejsza. To artysta, którego utworzy cieszą się dużą popularnością. Norbert Smoliński być może już niebawem zyska sympatię poprzez zaprezentowanie swojego stylu walki w MMA.

Spis treści

  1. Smolasty - wiek
  2. Smolasty - wzrost
  3. Smolasty - waga
  4. Smolasty - dziewczyna
  5. Smolasty - walka
  6. Smolasty - tatuaże
  7. Smolasty - koncerty

Smolasty - wiek, wzrost, tatuaże, waga, dziewczyna, walka, koncerty. To wszystkie kwestie, które interesują internautów. Wiele osób chce jeszcze lepiej dowiedzieć się, kim jest Norbet Smoliński. Przedstawiciel młodego pokolenia, jeśli chodzi o polską scenę muzyczną ma na koncie kilka utworów, które podbiły radiowe listy hitów. Mowa o piosence Uzależniony, Fake Love, czy chociażby Jestem, Byłem, Będę, za sprawą którego artysta zaliczył profesjonalny debiut na muzycznym rynku. To właśnie muzyka i spotkania z fanami podczas koncertów przyniosły mu największą popularność. Teraz artysta chce sprawdzić się w nowej roli. Smolasty na Fame MMA spróbuje udowodnić, że jest świetnym fighterem i próbuje przekonać niedowiarków, że wybrał ścieżkę zdrowia. 

Smolasty o Fame MMA, miłości i szaleństwie. Piosenka Duże oczy HITEM?!

Smolasty śpiewa weselne hity!

Smolasty - wiek

Ile lat ma Smolasty? Wiek uwielbianego przez słuchaczy artysty nie jest żadną tajemnicą. Norbert Smoliński urodził się 27 sierpnia 1995 roku w Warszawie. W 2024 obchodzić będzie 29. urodziny. 

Smolasty - wzrost

Ile wzrostu ma Smolasty? Norbert Smoliński ma 182 centymetry wzrostu. 

Smolasty - waga

Waga Smolastego jest wielką tajemnicą. Ujawniona zostanie 1 października 2021 podczas oficjalnej ceremonii ważenia przed Fame MMA. Obstawiamy jednak, że przy takim wzroście Norbert Smoliński waży między 78 a 83 kg.

Smolasty - dziewczyna

Partnerka i dziewczyna Smolastego jest znana? Raper wiele lat był w związku z blogerką modową, Honoratą Skarbek. Para jeździła ze sobą na koncerty, pojawiała się na wspólnych zdjęciach, a obecnie... zarówno na Instagramie Smolastego, jak i Honoraty Skarbek nie znajdziecie ich wspólnych zdjęć. Nie wiadomo, czy serce Smolastego jest zajęte.

Smolasty - walka

Smolasty na Fame MMA 11 zadebiutuje w okrągłej klatce. Będzie to debiut na oczach publiczności, która pojawi się w Arenie Gliwice. Artysta opowiedział o swojej przemianie i wybraniu ścieżki zdrowia, w Gorącej 20 Radia ESKA: - Ciężki czas dla mnie. Mam za dwa miesiące walkę w Fame. Cały czas treningi, ale cieszę się, bo dużo endorfin się wydziela. Mega się tym jaram. Moje życie wzrosło, jeśli chodzi o efektywność. Super rzeczy, jeśli chodzi o zdrowie. 

Smolasty - tatuaże

Tatuaże Smolastego przykuwają uwagę. To róże na szyi, króliczek playboy'a nad lewą brwią oraz wytatuowane podwójnie palce. Na każdym po jednek literze tak, by powstał napis FAKE LOVE. Do tego dochodzą wytatuowane ręce. Serce z czami, napis Mama i wiele innych. Sam raper powiedział nam: - Tatuaży mam multum, praktycznie cały jestem już zabudowany. Najważniejszy i pierwszy był klucz wiolinowy i nie muszę chyba tłumaczyć dlaczego.

Smolasty - koncerty

Koncerty Smolastego to duża dawka uniesień. Kiedy i gdzie zagra Smoła? Dokładny plan nie jest jeszcze znany, ponieważ muzyk postanowił bardziej poświęcić się przygotowaniom do walki na Fame MMA.