Smolasty o Fame MMA, miłości i szaleństwie. Piosenka Duże oczy HITEM?!

i

Autor: Warner Music Poland Smolasty o Fame MMA, miłości i szaleństwie. Piosenka Duże oczy HITEM?!

Smolasty o Fame MMA, miłości i szaleństwie. Piosenka Duże oczy HITEM?!

2021-08-10 14:45

Smolasty, na jakiego wszyscy czekali! Rapowo-klubowa propozycja od popularnego artysty od pierwszych minut premiery robi furorę w sieci. Internauci są zachwyceni wysokim poziomem kawałka i są przekonani, iż będzie to jeden z hitów zbliżającej się jesieni. Jeśli jeszcze nie słyszeliście nowej piosenki Smolastego, to koniecznie nadróbcie zaległości.

Smolasty - nowa piosenka Duże oczy, to jedna z najgorętszych rapowych propozycji tego lata. To już druga tegoroczna, wakacyjna propozycja od tego artysty. W pierwszej połowie lata wrzucił do sieci utwór Oh Daddy, który poza tym, że bezsprzecznie stał się hitem, o czym świadczą wyniki na platformach internetowych. Smolasty pokazał szerszej publiczności Oliwkę Brazil, która jeszcze nie raz zaskoczy słuchaczy w Polsce. Teraz, gdy lato zmierza ku końcowi, otrzymujemy kolejny utwór od Smolastego. Duże oczy to piosenka, która porwie Was od pierwszego odsłuchu i zostanie z Wami na długo.

Fame MMA 11 - Smolasty zadebiutuje w okrągłej klatce! Z kim i kiedy walka?

Te hity mieli zaśpiewać inni artyści. Będziecie zaskoczeni!

Smolasty - piosenka Duże oczy

Utworowi towarzyszy teledysk, w którym pojawiła się plejada gwiazd. Obecnością zaszczycił Janusz Walczuk, czy chociażby Marina Łuczenko-Szczęsna. Premierę singla poprzedziło udostępnienie fragmentu utworu w aplikacji TikTok, gdzie dzisiaj startuje oficjalny challenge związany z Dużymi oczami od Smolastego. Zachęcamy do udziału i wspólnej zabawy.