Smolasty - tatuaże ilustrują życie artysty. Zobacz ten najnowszy!

2016-11-16 16:42

Smolasty - jaki jest, co robi w wolnym czasie i co oznaczają jego tatuaże? Już teraz na ESKA.pl możecie poznać lepiej tego artystę.

Smolasty to artysta, który szybko rozkręca swoją karierę i zdobywa nowe rzesze fanów. To on jest autorem bardzo dobrze przyjętego singla pod tytułem Jestem, byłem, będę. Aktualnie Smolasty pracuje nad debiutanckim albumem. Zanim jednak jego płyta ujrzy światło dzienne na ESKA.pl przybliżamy Wam sylwetkę tego wokalisty. Razem z nim zaglądamy w miejsca dla niego ważne. W pierwszym filmie razem ze Smolastym odwiedzamy studio tatuażu, gdzie dowiadujemy się skąd fascynacja tatuażami. Dodatkowo jesteśmy świadkami powstawania nowej dziary muzyka.

Smolasty - tatuaże

Wideo pokazujące, nowy tatuaż Smolastego oraz jego projekt i wykonanie możecie zobaczyć poniżej - tylko na ESKA.pl:

 

Kim jest Smolasty? To artysta urodzony w 1995 roku wokalista, producent i autor tekstów pochodzący z Warszawy. Wśród swoich muzycznych idoli wymienia reprezentujących kanadyjską scenę muzyczną: duet Majid Jordan, Drake’a czy PARTYNEXTDOOR, a także pochodzącego z Los Angeles Kid Ink’a, którego ceni za podejście do muzyki i stawia sobie za przykład. Swoją przygodę z muzyką rozpoczynał od rapu i funku, co zaowocowało założeniem zespołu, w którym grał m.in. na gitarze. Dorastając otaczał się przeróżną muzyką: od twórczości przełomu lat 60tych i 70tych, słuchanych z winylowych płyt taty, przez Chrisa Browna czy Omariona. Wszystko to sprawiło, że utwory Smolastego trudno zamknąć w sztywnych ramach gatunkowych.

Smolasty - tatuaże ilustrują życie artysty. Zobacz ten najnowszy!
Autor: Fot. mat. prasowe/Warner Music

Źródło: Warner Music

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze