Smolasty o nowej płycie, Robercie Gawlińskim i swojej mamie. Kiedy trasa koncertowa rapera? [WYWIAD]

2020-05-16 17:08
Smolasty
Autor: wbf

Smolasty to artysta, którego nie trzeba nikomu przedstawiać. Współpracował już z takimi artystami jak Kaz Bałagane, Otsochodzi, Białas, Malik Montana, PlanBe czy też MIYO. Ma na swoim koncie dwa albumy studyjne - Fake Love oraz Pełnię, a także single: Jestem, byłem, będę, Uzależniony, Do końca, Raj oraz Pełnia. Ostatnio Smolasty udzielił wywiadu dla Radia ESKA. Zobacz, jakie szczegóły najnowszej płyty zdradził Kasi Węsierskiej.

Smolasty o nowej płycie, Robercie Gawlińskim i swojej mamie. Kiedy trasa koncertowa rapera? Smolasty, a właściwie Norbert Smoliński to piosenkarz, raper oraz producent muzyczny, który tworzy muzykę z pogranicza popu, rapu oraz R&B. Zadebiutował w 2014 roku w kawałku 21 Pesos, na albumie Galactico, Pabla Novacciego. Jego pierwszy album studyjny - Fake Love, ujrzał światło dzienne 7 września 2018 roku. Płyta znalazła się na siódmym miejscu na liście pięćdziesięciu najlepiej sprzedających się albumów w Polsce. W 2019 roku raper otrzymał złotą płytę za Fake Love. Pod koniec kwietnia 2020 roku premierę miał drugi album studyjny rapera - Pełnia. Usłyszeć na nim można takie kawałki jak Pełnia, Tusz, Sam, Neony, Ikar, Perła na dnie czy też Nieważne, które raper nagrał między innymi z Ewą Farną, Robertem Gawlińskim, Tymkiem oraz Marceliną Szlachcic. To wszystko tworzy wybuchową mieszankę, po którą warto sięgnąć.

Prezenterka Radia ESKA - Katarzyna Węsierska, przeprowadziła ze Smolastym wywiad. Z ich rozmowy dowiadujemy się:

  • W jaki sposób Smolasty „testuje” swoje nowe numery?
  • Jak wyglądał początek znajomości rapera z Robertem Gawlińskim?
  • Jak artysta wybiera kolejność numerów na płycie?
  • Jak wyglądają relacje Smolastego z mamą?

Jeżeli chcecie poznać odpowiedzi na wszystkie te pytania, zapraszamy do obejrzenia wideo, które wrzucamy poniżej.

Wywiad ze Smolastym przy okazji premiery płyty "Pełnia"
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze