Smolasty kończy z popem i wraca do rapu! W takim wydaniu jeszcze go nie znacie!

2020-09-22 15:20 Patrycja Obarowska
Smolasty
Autor: Screen z YT: SMOLASTY - TYSON FURY prod. USL (Official Music Video) / Smolasty

Smolasty w nowej odsłonie, w jakiej jeszcze go nie znamy! Raper wraca do rapu i kończy przygodę z muzyką pop! Smolasty zaprezentował teledysk do kawałka Tyson Fury zapowiadający jego mixtape! Więcej o zmianach w życiu muzyka już na ESKA.pl!

Smolasty rzuca pop i wraca do rapu! Taką zmianę zapowiedział raper za pośrednictwem mediów społecznościowych oraz ogłosił, że w sieci pojawił się jego najnowszy teledysk, a w nim on w odsłonie, jakiej jeszcze nie widzieliśmy. - Wracam do rapu, wracam do rnb, w popie póki co zrobiłem już co się dało i zamykam ten etap. Nie widzieliście mnie jeszcze w takim wydaniu. W teledysku pojawiło się masę ziomali, którzy wspierają mnie od początku, a których macie teraz okazje zobaczyć po raz pierwszy w moim klipie. - napisał Smolasty na swoim profilu na Instagramie. Smolasty  to polski znany raper, który słynie z połączeń gatunków muzycznych takich jak: rap, pop, R’N’B, a także muzyka klubowa. Raper znany jest przede wszystkim ze swoich dwóch albumów, Fake Love z 2018 roku oraz Pełnia, która jest jego nowym krążkiem z 2020 roku. Jego nowy klip do piosenki Tyson Fury możecie znaleźć w serwisie YouTube. Obejrzało go już niespełna 100 tysięcy osób!

Smolasty - klip do kawałka Tyson Fury w sieci

Tyson Fury od Smolastego to nowość w dawnym klimacie rapera! Teledysk pojawił się w sieci 21 września 2020 roku, a singiel Tyson Fury to pierwszy klip promujący najnowszy mixtape rapera, którego premiera zaplanowana jest na grudzień 2020. 

Najnowsze