Smolasty - kim jest dziewczyna z nowego teledysku Kreski? Znacie ją z telewizyjnego show!

2020-03-20 16:37
Smolasty - kim jest dziewczyna z nowego teledysku Kreski? Znacie ją z telewizyjnego show!
Autor: screen z YouTube/Smolasty Smolasty - kim jest dziewczyna z nowego teledysku Kreski? Znacie ją z telewizyjnego show!

Na oficjalnym kanale Smolastego w serwisie YouTube, pojawił się nowy klip do piosenki pt. Kreski. Teledysk przedstawia luksusowe życie, a u boku rapera znajduje się piękna kobieta. Kim jest dziewczyna z najnowszej produkcji muzyka? Znacie ją z telewizji! Sprawdź, szczegóły na ESKA.pl.

Smolasty, a właściwie Norbert Smoliński – jest młodym, polskim raperem, piosenkarzem, a także producentem muzycznym. Artysta tworzy muzykę z pogranicza R&B, popu oraz oczywiście rapu. Na swoim koncie ma współprace z innymi wykonawcami, m.in.: Otsochodzi, Białas, MIYO, Malik Montana, ReTo, Chada, czy PlanBe. Nowy kawałek Smolastego pt. Kreski, ukazał się 18 marca 2020 roku, na kanale rapera. Co ciekawe, piosenka jest szóstym utworem zwiastującym drugi krążek artysty. Album Pełnia ukaże się 24 kwietnia. Dotychczasowe klipy Norberta, które promują płytę, zostały obejrzane prawie 40 milionów razy. W nowym, nadchodzącym albumie obok Smolastego gościnnie usłyszymy wykonawców takich jak: Tymek, Mr. Polska, Ewa Farna, Białas, a także wielu innych, nieujawnionych jeszcze gości.

W najnowszym teledysku do kawałka Kreski, widzimy jak Smolasty wiedzie luksusowe życie. Dodatkowo, spaceruje nocą po Warszawie u boku ślicznej brunetki. Kim jest dziewczyna z klipu, dowiecie się w dalszej części artykułu.

Smolasty - Magdalena Karwacka w teledysku Kreski?

W najnowszym teledysku rapera, gościnnie wystąpiła Magdalena Karwacka. Dziewczyna swoją rozpoznawalność zyskała dzięki temu, że pojawiła się w 8. edycji programu Top Model. Co ciekawe, za sprawą swojej urody Magda w 2018 roku otrzymała tytuł Miss Polonia Warszawy. Dziewczynie ma także swoje konto w serwisie YouTube, gdzie od czasu do czasu publikuje materiały wideo. Pojawia się także w produkcjach innych youtuberów, np. u Danny'ego Ferreri. Modelkę można znaleźć na Instagramie pod nazwą @magdalena.karwacka.

Najnowsze