Roksana Węgiel i Smolasty

i

Autor: materiały prasowe

GWIAZDY

Smolasty i Roksana Węgiel połączyli siły! Rockowe brzmienie zaskoczy nawet największych fanów

2024-02-22 11:40

Smolasty idzie za ciosem i po doskonale przyjętym numerze z Dodą "Nim zajdzie słońce" prezentuje kolejną nowość z topową polską wokalistką. Tym razem artysta połączył siły z Roksaną Węgiel, a ich kawałek zatytułowany "Nie mów, że kochasz" to brzmienie, jakiego nikt by się po nich nie spodziewał. Będzie hitem 2024 roku?

Roksana Węgiel i Smolasty już od jakiegoś czasu sugerowali w mediach społecznościowych, że połączyli siły w studiu nagraniowym. Do ostatniej chwili nie było jednak wiadomo, jak nazywać się będzie nagrany przez nich numer, ani też, w jakim stylu będzie utrzymany. Piosenka "Nie mów, że kochasz" ukazała się 22 lutego i mocno zaskoczyła wielbicieli obojga artystów. Singiel znacznie odbiega brzmieniem chociażby od tego, co Smolasty zaprezentował w swoim doskonale przyjętym przez polskich słuchaczy duecie z Dodą. Emocjonalna ballada "Nim zajdzie słońce" podbiła listy hitów w całej Polsce, a nakręcony do niej teledysk w zaledwie dobę wygenerował dwa miliony odsłon. Wokalista i raper nie zamierza jednak odcinać kuponów i stale eksperymentuje. "Nie mów, że kochasz" z Roxie Węgiel na feacie to mocno rockowa propozycja.

Roxie Węgiel była fanką królowej życia!

Roxie Węgiel i Smolasty

Taki duet to ogień! Smolasty postanowił pójść za ciosem i zdecydował się na kolejną współpracę z artystką pop. Tym razem wybór padł na Roksanę Węgiel, która również nie boi się podejmować ryzyka, jeśli chodzi o jej karierę zawodową. Numer zatytułowany "Nie mów, że kochasz" to coś zupełnie innego od wszystkiego, co artyści robili do tej pory. Pojawiły się nawet porównania do... Linkin Park! Myślicie, że kawałkowi uda się odnieść równie wielki sukces, co duetowi z Dodą?