Smolasty i Ewa Farna - piosenka Pełnia odkrywa tajemnice? Artyści KOMENTUJĄ współpracę

2020-01-10 15:49 RW
Ewa Farna Smolasty
Autor: materiały prasowe

Pierwsza PEŁNIA w 2020 roku i towarzysząca jej spektakularna muzyczna premiera – tego nie możecie przegapić! Co o utworze mówią jego wykonawcy? Komentarz artystów znajdziecie na ESKA.pl

Nowości Muzyczne 2020: 10 stycznia pierwsza pełnia Księżyca w roku, tym bardziej wyjątkowa, że tego dnia ma swoją premierę duet, którego nikt się nie spodziewał! Spotkanie artystów reprezentujących dwa zupełnie różne muzyczne światy, zaowocowało energetycznym utworem pod tytułem Pełnia. Smolasty, autor hitów takich jak Fake Love, Uzależniony czy Raj, zaprosił do współpracy jedną z najpopularniejszych polskich wokalistek, obdarzoną wyjątkowym głosem Ewę Farną.

Ostatnio zdałem sobie sprawę, że jeszcze nigdy nie miałem okazji zrobić duetu z wokalistką. Myśląc o Pełni aż się o to prosiło. Zastanawiałem się kto idealnie wpasuje się do tego klimatu i od razu do głowy przyszedł mi pazur’w głosie Ewy, która co prawda ostatnio z wiadomych względów zrobiła sobie przerwę, ale tym bardziej cieszy mnie fakt, że skorzystała z mojego zaproszenia. – tak mówi Smolasty o Ewie Farnej.

Mega się cieszę, że Smolasty zaprosił mnie do współpracy, bo od razu wkręciłam się w ten numer. Na współpracę decyduję się zawsze dopiero na podstawie piosenki, konkretu, więc słysząc to byłam podekscytowana, że Smolasty pomyślał akurat o matce na rodzicielskim 😊. Mam nadzieje, że moim fanom wpadnie w ucho tak jak mi - ja nie mogę się jej pozbyć od tygodnia - w ten sposób Ewa Farna opowiada o Pełni.

Teledysk obrazujący ten utwór pojawił się się o godzinie 15:00 na kanale YouTube Smolastego, razem z teledyskiem wystartuje przedsprzedaż drugiej oficjalnej płyty artysty Pełnia. Album w różnych pakietach zamówić będzie można na www.smolasty.com. O nowej płycie, która ukaże się 9 marca (w dniu pełni), Smolasty mówi: - Pełnia to podróż ku odnalezieniu samego siebie. Mój nowy album to zbiór pisanych po zmroku utworów, oddających chęć życia pełnią i czerpania z niego tego co najlepsze.

Najnowsze