Emilia Dankwa i Mateusz Pawłowski

i

Autor: AKPA, https://www.tiktok.com/@emiliadankwa_official/video/7256049408641486107?_r=1&_t=8e2DEje2zQA

Gwiazdy

Śmiech Kacperka z Rodzinki.pl uwielbiali wszyscy. Pokazał, czy wciąż potrafi to zrobić!

2023-07-17 10:28

Ten śmiech znał chyba każdy. Wiele osób próbowało go nawet naśladować, jednak nie zawsze się to udawało. Kacperek z Rodzinki.pl potrafił wyrażać swoje pozytywne emocje w niezwykle charakterystyczny sposób, dzięki któremu zdobył spore grono fanów. Jego znak rozpoznawczy pozwolił mu również szybko zapaść w pamięci widzom serialu.

Kacperek z Rodzinki.pl podbił serca widzów nie tylko swoją rezolutnością, inteligencją i urokiem osobistym, ale także śmiechem. Jego sposób wyrażania pozytywnych emocji był do tego stopnia charakterystyczny, że wiele osób próbowało się go nauczyć. Starania przeważnie jednak szły na marne, ponieważ jego śmiech był wręcz nie do podrobienia. Mateusz Pawłowski, odtwórca roli uroczego Kacperka, stał się prawdziwym ulubieńcem fanów serialu, którzy z niecierpliwością czekali na jego cięte riposty skierowane do starszych braci oraz perypetie związane z Zosią - jego przyjaciółką, z którą wiele osób próbowało go zeswatać. Okazuje się, że pomimo tego, że ostatni odcinek popularnego serialu mogliśmy oglądać na początku 2020 roku, a aktorzy nie mają obecnie możliwości, by spotkać się przed kamerą, bardzo dbają o to, by pielęgnować relacje, które nawiązali w trakcie zdjęć. Emilia Dankwa i Mateusz Pawłowski kontynuują swoją wieloletnią znajomość i chętnie dzielą się wspólnymi filmikami. To właśnie podczas kręcenia jednego z nich, serialowa Zosia, poprosiła swojego przyjaciela, by zaśmiał się tak, jak kiedyś.

Kultowe piosenki z bajek | Dokończ Piosenkę #9

Kacperek z Rodzinki.pl - śmiech

Mateusz Pawłowski i Emilia Dankwa, choć ostatni raz na planie widzieli się trzy lata temu, to nie zamierzają rezygnować z przyjaźni. Aktorzy chętnie spędzają ze sobą swój wolny czas, by pielęgnować znajomość oraz nagrywać zabawne filmiki na TikToka. Podczas tworzenia jednego z nich, serialowa Zosia poprosiła swojego przyjaciela, by ten zaśmiał się tak, jak kiedyś, podczas kręcenia popularnego serialu. Przyznała, że to moment, na który wiele osób czeka. Ku zdziwieniu wielu fanów okazuje się, że Mateusz nie potrafi odtworzyć już tych charakterystycznych dźwięków, z którymi kojarzył się jeszcze kilka lat temu. Choć dwukrotnie spróbował powtórzyć swój śmiech z Rodzinki.pl, to przyznał, że nie umie już tego zrobić.

No nie no, niestety. Nie potrafię. Spróbowałem, ale ja już niestety nie potrafię.