Smerfy - piosenka Meghan Trainor z bajki Poszukiwacze zaginionej wioski

2017-02-24 14:04
Smerfy - piosenka Meghan Trainor z bajki Poszukiwacze zaginionej wioski
Autor: fot. sony music Okładka singa

Smerfy - piosenka Meghan Trainor promująca bajkę już w sieci!

Smerfy - piosenka I’m a Lady to tytuł utworu promującego kultową animację. Autorką piosenki jest Meghan Trainor znana z takich przebojów, jak All About That Base, No, Me Too czy Lips Are Movin. Utwór powstał specjalnie do nowego filmu Smerfy: Poszukiwacze zaginionej wioski, który na ekrany polskich kin trafi 26 maja. Premiera I’m a Lady odbyła się 24 lutego.

Smerfy - piosenka Meghan Trainor

Meghan Trainof nie przypadkowo została wybrana do tego utworu. - Kocham smerfy i poczułam prawdziwy zaszczyt, kiedy zaproponowano mi napisanie piosenki do ich nowego filmu. Byłam tak podekscytowana, że zrobiłam to w jeden wieczór - zdradziła artystka. Utwór zatytułowany I'm a Lady wyprodukowali Martin Rene, Monsters & Strangers i sama Meghan Trainor. W nowym filmie zobaczymy podróż Smerfetki i jej przyjaciół: Ciamajdy, Ważniaka i Osiłka w poszukiwaniu zaginionej wioski, którą odnaleźć chce też zły czarodziej Gargamel. Pełna przygód i niebezpieczeństw wyprawa doprowadzi do odkrycia jednego z największych sekretów w dziejach smerfów!

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze