Słynna zakonnica z The Voice Italy zrzuciła habit i przekłuła nos. Nie uwierzycie, jak teraz wygląda!

2022-11-22 15:30
Zakonnica
Autor: Screen z filmu na YT: The Voice of Italy/The Voice IT | Serie 2 | Blind 2 | Suor Cristina Scuccia - #TEAMJ-AX

Skromna zakonnica z The Voice Italy zrzuciła habit i została kelnerką w Hiszpanii! Uzdolniona wokalistka zdecydowała odmienić swoje życie o 180 stopni. Kobieta nie wygląda już tak, jak wcześniej. Zdradziła też, czy porzuciła wiarę.

Słynna zakonnica z The Voice Italy nie wygląda już tak, jak wcześniej! Cristina Scuccia osiem lat temu wygrała muzyczny program w habicie. Uzdolniona wokalistka podbiła serca trenerów i widzów swoim głosem oraz charyzmą. Jej występ wzbudził światową sensację. Śpiewająca zakonnica gościła na ustach niemal całęgo świata. Dzięki niebywałemu talentowi i swojej wyjątkowości podpisała kontrakt nagraniowy z wytwórnią fonograficzną Universal Music Group i jej muzyczna kariera nabrała tempa. Zakonnica gościła nawet w Polsce na Festiwalu Muzyki Chrześcijańskiej Jasna Strona Mocy. Jednak w ciągu ostatnich lat jej życie zmieniło się o 180 stopni. Teraz pojawiła się w programie Verissimo i poinformowała, że zrzuciła habit i pokazała się swoim fanom w całkowicie nowym wydaniu!

The Voice Kids 6 - trenerzy. Kto w jury Voice Kids 2023?

FIT BURGER DRWALA, MOVE FEDERATION, HITY SKOCZKÓW, FURY PIŁKARZY | ESKA XD #062

Zakonnica z The Voice of Italy - metamorfoza

Zakonnica z The Voice of Italy ogłosiła, że zrzuciła habit i już na zawsze odeszła z zakonu. W programie Verissimo pojawiła się w czerwonym garniturze, mocnym makijażu, z kolczykiem w nosie i rozpuszczonych włosach. Kobieta nie przypomina zakonnicy, którą poznaliśmy w The Voice Italy. Zakonnica nie ukrywa jednak, że choć zrzuciła habit, to jest bardzo wdzięczna za tamten czas, który zalicza do najlepszych lat jej życia. Cristina Scuccia, choć podjęła bardzo odważną decyzję, to nie porzuciła wiary.

Siostra Cristina jest we mnie, jeśli jestem tym, kim jestem dzisiaj, to także dzięki siostrze Cristinie. (...) Wierzę jeszcze bardziej w życie i w Boga, bo Bóg jest życiem.

Cristina Scuccia przeszła bardzo trudną i złożoną drogę. W czasie pandemii zmarł jej tata. Zdradziła, że ciężk obyło jej pogodzić się z tak poważną stratą.

Poprosiłam o pomoc psychologa, bo nie mogłam pojąć, kim jestem, ale nigdy nie kwestionowałem Boga.

Cristina Scuccia pracuje teraz jako kelnerka w Hiszpanii. Przyznaje, że nadal chce rozwijać swoją karierę muzyczną.

The Voice Senior 4 - kiedy? Kto usiądzie na fotelach trenerów? [DATA, TRENERZY]

Kochasz muzykę? Posłuchaj najnowszych wywiadów ESKI z polskimi gwiazdami!

Listen to "BRYSKA idzie z fanem na studniówkę i zdradza, kto wrzucił JADOWITEGO PAJĄKA do jej klipu! GOŚĆ RADIA ESKA" on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze