Słuchaczka Radia ESKA pojawi się na scenie z Roksaną Węgiel!

2019-09-30 12:39 RW
Słuchaczka Radia ESKA pojawi się na scenie z Roksaną Węgiel!
Autor: Universal Music Poland Słuchaczka Radia ESKA pojawi się na scenie z Roksaną Węgiel!

Roksana Węgiel, niespełna cztery miesiące po wydaniu długo wyczekiwanego debiutanckiego albumu studyjnego, wyrusza w swoją pierwszą - tak dużą trasę koncertową. Tournee młodej gwiazdy obejmie swoim zasięgiem aż osiem polskich miast. Jeden z występów - z bardzo bliska - obejrzy słuchaczka Radia ESKA. Wygrała ona bowiem na antenie naszego radia bilety VIP!

Roksana Węgiel koncertuje właściwie od wydania swojego debiutanckiego singla Żyj. Zwyciężczyni Eurowizji Junior nie miała jednak na swoim koncie prawdziwej trasy koncertowej. Cztery miesiące po wydaniu debiutanckiego krążka, artystka wraz ze swoim zespołem wyruszy w Polskę, by zagrać w ośmiu największych miastach. Podczas show, młoda gwiazda wykona materiał pochodzący z płyty, w tym również hity, takie jak Anyone I Want To Be, Lay Low czy Dobrze jest, jak jest. Jeden z tych hitów zupełnie na żywo usłyszy słuchaczka Radia ESKA, Agnieszka.

Słuchaczka Radia ESKA wygrała bilety VIP na koncert Roksany Węgiel

Wystarczyło wejść na ESKA.pl, wypełnić formularz, a później - czekać na na telefon Michała Sobkowskiego. Zrobiła to m.in. Agnieszka, która ceni Roksanę Węgiel za ogromny talent, który w tym wieku jest niespotykany. Chociażby doskonała umiejętność posługiwania się językiem angielskim - pomimo młodego wieku robi to doskonale. Roxie ma również dużą pokorę, czym imponuje innym.

Nasza słuchaczka zdecydowała, że chciałaby wybrać się na koncert Roksany Węgiel w krakowskiej Tauron Arenie. Występ odbędzie się w niedzielę, 6 października. Agnieszka tam będzie i zobaczy Roxie z bardzo bliska!

Roksana Węgiel, czyli 14-latka, dla której nie ma rzeczy niemożliwych. Jej debiutancki singiel Żyj w serwisie YouTube wyświetlono prawie 13 mln razy, a Roksana otrzymała za niego złotą płytę podczas gali Bestsellery Empiku 2018. Drugim singlem był utwór Obiecuję, którego teledysk obejrzano ponad 6 mln razy. Artystka nagrała również singiel Zatrzymać chwilę w duecie z Edytą Górniak na potrzeby promocji filmu animowanego Hotel Transylwania 3, w którym użyczyła głosu postaci Lucy.

Roksana została triumfatorką Konkursu Piosenki Eurowizji dla Dzieci 2018 zdobywając pierwsze, historyczne zwycięstwo dla Polski. Nagranie występu, którym zwyciężyła w Junior Eurovision Song Contest oraz teledysk do utworu Anyone I Want To Be biło rekordy popularności w serwisie YouTube i łącznie obejrzało je ponad 40 mln osób. Oprócz tego piosenka promowała film animowany „Manu. Bądź sobą”.

W styczniu 2019 Roksana uzyskała nominację do nagrody polskiego przemysłu fonograficznego Fryderyk w kategorii Fonograficzny Debiut Roku. 12 kwietnia 2019 roku ukazał się singiel Lay Low, który trafił również na zagraniczne rynki, a teledysk w ciągu miesiąca przekroczył 6 milionów wyświetleń. W maju 2019 Roksana pojawiła się w charakterze gościa specjalnego w trakcie 64. Konkursu Piosenki Eurowizji w Tel Awiwie.

Najnowsze