Ślubne zdjęcie Brodki i Quebo! Szykuje się coś dobrego

2021-03-02 9:46
Brodka i Quebo
Autor: TRICOLORS/East News / Marcin Bruniecki/REPORTER

Brodka i Quebonafide wzięli ślub! Zdjęcie, które pojawiło się na Instagramie rapera rozbudziło kreatywności użytkowników, którzy wciąż nie mogą przestać spekulować na temat przekazu fotografii. Czyżby artyści szykowali w duecie coś zjawiskowego? Nie ma co do tego żadnych wątpliwości! Umieszczony post z pewnością jest muzyczną zapowiedzią!

Quebonafide pobudził fanów do granic możliwości! Raper opublikował na swoim Instagramie zdjęcie z piosenkarką Moniką Brodką, które jeden do jednego przypomina dawne portrety ślubne. Czyżby Quebo i Monika Brodka wzięli ślub? Umieszczony w sieci post z pewnością jest muzyczną zapowiedzią, której szczegóły być może zostaną ujawnione wkrótce. Takie zachowanie jest bardzo w stylu rapera, który uwielbia zaskakiwać swoich fanów i przynosić im coś na gorąco, W momencie kiedy oni kompletnie się tego nie spodziewają. Dodatkowym zaskoczeniem jest z pewnością obecność Moniki Brodki, która na co dzień sama wykonuje muzyka w kompletnie innym stylu niż Quebonafide, co może oznaczać, że już wkrótce dostaniemy świetną muzyczną mieszankę, od której trudno będzie oderwać uszy.

Udostępniony post na Instagramie zebrał prawie 200 tysięcy polubień oraz pół tysiąca komentarzy zaciekawionych fanów. Sam Quebo do podsycenia sytuacji dodał własny komentarz Weselicho. Czyżby szykował się nam ślubny kawałek? Artyści na ten moment nie zdradzając zbyt wiele, jednak z pewnością wszystko rozwiąże się lada dzień! 

Sonda
Quebonafide - piosenka Jesień: słuchasz do dziś?

Quebo i Brodka w duecie 

Quebonafide opublikował na swoim profilu na Instagramie zdjęcie w ślubnym klimacie z wokalistką Moniką Brodką nie dodając do niego żadnego komentarza, który mógłby zdradzić nieco więcej szczegółów. Wszystko jednak wskazuje na to, że artyści postanowili połączyć siły i stworzyć wspólny kawałek, który być może będziemy mieli okazję posłuchać już wkrótce.

Gwiazdy, które zagrały koncerty w Polsce tylko jeden raz
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze