Programy TV

"Ślub od pierwszego wejrzenia". Jak zmieniła się Oliwa Ciesiółka z 4. edycji programu. Z mężem jej nie wyszło, ale zdobyła ogromną popularność!

Oliwia Ciesiółka brała udział w 4. edycji programu "Ślub od pierwszego wejrzenia". Jakiś czas po programie dziewczyna przeszła metamorfozę. Zmieniła się nie tylko jej sylwetka, ale także kolor włosów. Jak zmieniła się Oliwia Ciesiółka i co dziś u niej słychać?

Spis treści

  1. "Ślub od pierwszego wejrzenia" - miłosny eksperyment 
  2. Oliwia i Łukasz z 4. edycji "Ślub od pierwszego wejrzenia" 
  3. Metamorfoza Oliwii Ciesiółki z 4. edycji "Ślub od pierwszego wejrzenia" 

"Ślub od pierwszego wejrzenia" - miłosny eksperyment 

Ślub od pierwszego wejrzenia to wyjątkowy program telewizyjny. Jego uczestnicy, decydując się na udział w miłosnym eksperymencie, zawierają związek małżeński z zupełnie nieznaną sobie osobą! Pary są tworzone przez grono ekspercie, na podstawie wielu czynników i poznają się dopiero w chwili ślubu. W finale podejmują decyzję, czy pozostają w małżeństwie czy może decydują się na rozwód. 

Format Telewizji TVN zadebiutował jesienią 2016 roku i doczekał się już dziewięciu edycji. 

Oliwia i Łukasz z 4. edycji "Ślub od pierwszego wejrzenia" 

Historia programu zna różne przypadki. Kilka par zostało dobranych przez ekspertów wręcz idealnie i do dzisiaj tworzą udane związki. Najpopularniejszymi z nich są Aneta i Robert Żuchowscy czy Anita Szydłowska i Adrian Szymaniak

Zdecydowana większość par jednak nie przetrwała i już w finale poinformowali, że się rozstają. Drogi niektórych, choć podjęli decyzję o pozostaniu w małżeństwie, rozchodziły się po programie. 

Wyjątkowa sytuacja miała miejsce u jednej z par z czwartej edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia". Oliwia Ciesiółka i Łukasz Kuchta po programie postanowili być razem, a niedługo później na świecie synka, Franka. Małżeństwo dzieliło się z fanami wspólnymi zdjęciami, a nawet prowadziło wspólny kanał na YouTube. Niedługo później się... rozstali. 

Oboje od początku toczyliśmy walkę o nasz związek. Włożyliśmy ogrom pracy, by pozostać w małżeństwie. Pomimo naszych starań i zasięgnięciu specjalistycznej pomocy nie udało nam się i rozstaliśmy się - napisała wówczas na Instagramie Oliwia. 

Czytaj także: "Ślub od pierwszego wejrzenia". Marek przeszedł metamorfozę!

Metamorfoza Oliwii Ciesiółki z 4. edycji "Ślub od pierwszego wejrzenia" 

Choć w programie "Ślub od pierwszego wejrzenia" nie znalazła miłości na całe życie, Oliwia Ciesiółka zdobyła dużą popularność. Jej profil na Instagramie obserwuje już 218 tysięcy osób, a uczestniczka miłosnego eksperymentu często dzieli się z fanami swoimi nowymi zdjęciami. 

Po programie Oliwia Ciesiółka przeszła dużą metamorfozę i nie wygląda już tak, jak w telewizji! Kobieta postanowiła zmienić kolor włosów i przyciemnić swoje blond włosy. Następnie dość radykalnie je skróciła. Zmianie uległa także jej sylwetka. W rok udało się jej schudnąć aż 17 kilogramów! 

Zobacz, jak zmieniła się Oliwia Ciesiółka ze "Ślub od pierwszego wejrzenia 4". Jej metamorfoza robi wrażenie! 

"Ślub od pierwszego wejrzenia". Aneta i Robert Żuchowscy mają drugie dziecko!

QUIZ dla fanów "Zbuntowanego Anioła". Ile pamiętasz z serialu?

Pytanie 1 z 7
W jednym z odcinków Ivo stracił długie włosy. Jak do tego doszło?
Zbuntowany Anioł