Ślub od pierwszego wejrzenia 2 - Ania i Grzegorz. Co dalej z ich małżeństwem?

2017-10-25 15:50
Ślub od pierwszego wejrzenia 2. Co z małżeństwem Ani i Grzegorza?
Autor: brak danych Ślub od pierwszego wejrzenia 2. Czy Ania i Grzegorz będą razem?

Ślub od pierwszego wejrzenia budzi coraz większe emocje. Grzegorz udawał uczucie do Ani? Ich małżeństwo stoi pod znakiem zapytania!  

Eksperyment miłosny w Ślub od pierwszego wejrzenia 2 zdawał się udać w stu procentach w przypadku pary jaką tworzyli Grzegorz i Ania. Piękny ślub i wielkie zainteresowanie jakie okazywali sobie na weselu utwierdził nas w przekonaniu, że tej pary nic nie rozdzieli. Małżeństwo wydawało się skomponowane idealnie. W 7 odcinku programu nastąpił jednak kryzys. Wygląda na to, że Grzegorz udawał swoje uczucie. Już po powrocie do Polski, podczas rozmowy z Ania powiedział jej, że nie jest gotowy na poważny związek! Czy chodziło zatem tylko o pokazanie się w telewizji i wyjazd na darmową wycieczkę? 

Ślub od pierwszego wejrzenia - Co z małżeństwem Ani i Grzegorza?

Ślub od pierwszego wejrzenia 2 8 odcinek odpowie na wiele nurtujących pytań. Na playerze pojawiły się już pierwsze wzmianki o tym co zobaczymy na ekranie. Najwięcej emocji budzi oczywiście związek Ani i Grzegorza. Para przebywająca w Siedlcach przeżywa ciężkie chwile. Grzegorz zdaje się być ciągle niezadowolonym ze swojej nowej roli małżonka. Ania zachowanie męża rani. Wygląda na to, że bez wsparcia eksperta się nie obędzie. Wiemy już, że na pomoc ruszy parze psycholog Piotr Moskal. Może to tylko chwilowy kryzys małżeński? Trzymamy kciuki. Może zainteresowanie i zaangażowanie dziewczyny i pomoc z zewnątrz dadzą do myślenia Grzegorzowi. 

>>Ciąża w Rolnik szuka żony? Kim jest Kasia, nowa kandydatka?

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze