Ślub księcia Harry'ego: wiadomo, co szepnął do Meghan podczas ceremonii!

i

Autor: Aaron Chown/PA Wire/PA Images/EAST NEWS Ślub księcia Harry'ego i Meghan

Ślub księcia Harry'ego: wiadomo, co szepnął do Meghan podczas ceremonii!

2018-05-21 13:26

Ślub księcia Harry'ego: sprawdź, co pan młody powiedział po cichu swojej ukochanej, kiedy zjawiła się przed ołtarzem!

Ślub księcia Harry'ego i Meghan Markle już za nami! Młoda para powiedziała sobie sakramentalne 'tak' w Kaplicy Świętego Jerzego w Zamku Windsor i szczęśliwie rozpoczęła wspólne życie. Jednak zanim to nastąpiło, cały świat był świadkiem spektakularnej ceremonii ślubnej. Wiele osób zastanawiało się, co książę Harry szepnął swojej przyszłej żonie, kiedy ta, odprowadzona przez księcia Karola, pojawiła się przed ołtarzem. Zagadka jest już rozwiązana!

Ślub księcia Harry'ego: co powiedział Meghan podczas ceremonii?

To wielkie wydarzenie 19 maja obserwował niemal cały świat. Nic więc dziwnego, że każdy, nawet najmniejszy detal, był dokładnie przez wszystkich analizowany. Nie obyło się też oczywiście bez kontrowersji - okazuje się, że pan młody złamał protokół, między innymi dlatego, że nie zgolił brody. Padły też podejrzenia, że królowa Elżbieta źle życzy Meghan Markle  i dałam temu dowód poprzez... swój strój!

Królowa Elżbieta jest przeciwna małżeństwu księcia Harry'ego? Pokazała to na ślubie!

Autor: brak danych

  Książę Harry i jego narzeczona Meghan stanęli przed ołtarzem w sobotę 19 maja. Ślub ten jest niezwykłym wydarzeniem nie tylko dla mieszkańców Wielkiej Brytanii. Cały świat z zapartym tchem oglądał uroczystość. Piękna i skromna panna młoda trzymała swego ukochanego

To jednak nie jedyne kwestie, nad którymi zastanawiali się obserwatorzy ślubu. Tuż przed samą ceremonią widzieliśmy, jak Harry szepcze coś do swojego brata WIlliama, a potem z ogromnym przejęciem powiedział coś po cichu do swojej przyszłej żony, kiedy pojawiła się już przed ołtarzem. Wiadomo już, o czym rozmawiali!

Zobacz film celebrujący pierwszą rocznicę ślubu Williama i Kate!

Prywatnym rozmowom przed królewskim ślubem przyjrzał się specjalista od ruchu warg. Okazuje się, że gdy William z Harrym szli do kościoła, starszy książę zwierzył się panu młodemu, że... ma za ciasne spodnie i buty! Na szczęście słowa, które Harry wypowiedział po cichu do Meghan na kilka minut przed ceremonią, były nieco bardziej romantyczne. Jak twierdzą eksperci, kiedy książę zobaczył swoją ukochaną w sukni ślubnej, szepnął do niej, że pięknie wygląda i jest ogromnym szczęściarzem. Mamy nadzieję, że zawsze będą w sobie tak zakochani jak tego dnia!