Ślepnąc od świateł - muzyka z serialu. Jakie piosenki słyszymy w odcinkach i zwiastunie?

2018-11-01 12:33
Ślepnąc od świateł
Autor: YouTube/ HBOPOLSKA

Ślepnąc od świateł to nowy serial produkcji HBO, który już od pierwszego odcinka zachwycił widzów. Jaka muzyka została wykorzystana w produkcji? Dowiedzcie się na ESKA.pl

Ślepnąc od świateł to najnowsza produkcja stacji HBO. Serial powstał na podstawie powieści Jakuba Żulczyka, a reżyserem jest Krzysztof Skonieczny. Historia Kuby, który dostarcza substancje odurzające celebrytom, gwiazdom i muzykom, lecz ma dość swojego życia, okazała się literackim hitem. Czy tak samo będzie z jej ekranizacją? 

Ed Sheeran rozdaje swoją używaną bieliznę! Wszystko w szczytnym celu. O co chodzi?

Ślepnąc od świateł - piosenka ze zwiastuna

W zwiastunie produkcji usłyszeć możemy kilka ciekawych muzycznych numerów. Wśród nich Venetian Snares - Felbomlasztott Mentökocsi i Twin Shadow - Little Woman. Możecie je znaleźć poniżej. 

Ślepnąć od świateł - soundtrack

W ścieżce dźwiękowej możecie usłyszeć kilka dobrze znanych, polskich hitów. Wśród nich są Maanam - Boskie Buenos, Kazik Na Żywo - Tata dilera/Hardzone, Myslovitz - Nienawiść i Mira Kubasińska & Breakout - Poszłabym za tobą. Całej playlisty możecie posłuchać na TIDALu. Oficjalną playlistę serialu znajdziecie tutaj.

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze