Sławomir nago na zdjęciu! Posągowo piękny?

2018-08-14 10:48
Sławomir
Autor: Fot. East News / Gerard/Reporter

Sławmoir, bezkonkurencyjna gwiazda rocko-polo, pokazł się nago! Jak wygląda artysta bez ubrania? Zobaczcie na ESKA.pl 

Sławomir to jeden z ulubionych wokalistów Polaków, którzy chętnie bawią się przy jego przebojach. Nie tylko jego dowcipne teksty potrafią rozbawić fanów. Muzyk ma duże poczucie humoru. Cechuje go również ogromny dystans do samego siebie, co jest rzadkością wśród gwiazd. Piosenkarz na swoim profilu na Facebooku opublikował 11 sierpnia interesujący post i zdjęcie. Zobaczyć możemy na nim Sławomira nago! 

Rock Polo - co to jest? Sławomir wyjaśnia

Sławomir nago - zdjecie artysty

Sławomir nago na zdjęciu stał się oczywiście sensacją Facebooka. Piosenkarz o fotce napisał: 'Cześć tu Sławomir. W młodości dorabiałem pozując na ASP. Publikuje zanim wycieknie do Faktu.' Co możemy zobaczyć na fotografii? To oczywiście żart wokalisty. Artysta opublikował jedynie zabawny rysunek, który przedstawia jego samego jako... grecki posąg. Post możecie zobaczyć poniżej: 

Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze