Sławomir, Magda Gessler, Janowski - ile zarabiają za prowadzenie programu TV?

2018-03-09 16:33

Zarobki gwiazd są naprawę imponujące, ale to ile za program otrzymuje Sławomir czy Magda Gessler może was zaskoczyć.

Prowadzenie własnego show w TV to z pewnością spełnienie marzeń wielu gwiazd, nie tylko tych, które na co dzień związane są z mediami. To nie tylko świetne doświadczenie i ciekawa praca, ale też niezłe wynagrodzenie. Zastanawiacie się, ile zarabiają najlepiej opłacani prezenterzy? Szczegóły poniżej!

Ile zarabia Sławomir?

Do tej pory w biznesie rządził Robert Janowski. Zanany muzyk i prezenter musiał jednak ustąpić miejsca Sławomirowi, który został prowadzącym nowe show w TVP2. Jak donosi Super Express muzyk rock polo za dzień spędzony na planie Big Music Quiz dostaje 25 tysięcy złotych. Oznacza to, że za niespełna cztery miesiące pracy Sławomir zgarnie 450 tys. złotych.

Zarobki gwiazd

Dla porównania Robert Janowski za prowadzenie Jaka to melodia otrzymywał 430 tys. zł. Zaraz za nim była Magda Gessler. Słynna restauratorka za swoje Kuchenne Rewolucje w TVN brała aż 400 tys. zł. W branży są też osoby, które o takich stawkach mogą pomarzyć. Przykładem Marta Manowska, która prowadzi w TVP1 cieszący się ogromną popularnością program Rolnik szuka żony. Kobieta za trzy miesiące pracy otrzymuje 50 tys. złotych.

Żona Sławomira zaliczyła wpadkę! Pokazała za dużo w Big Music Quiz

Autor: brak danych

  Żona Sławomira, Magda, zaliczyła niemałą wpadkę na nagraniach do programu Big Music Quiz! Co takiego stało się podczas kręcenia odcinka? Magda 'Kajra' Kajrowicz, która razem ze swoim mężem będzie współprowadzić muzyczny program w TVP2, dała się ni

 

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze