Sławomir i Zenek Martyniuk - piosenka duetu już wkrótce? Jest komentarz!

2018-05-07 14:28
Sławomir i Zenek Martyniuk - piosenka duetu już wkrótce? Jest komentarz!
Autor: fot. https://www.instagram.com/p/BhOsHWUB7D4/ (screen) screen z instagrama slawomir_gwiazda_rock_polo https://www.instagram.com/p/BhOsHWUB7D4/

Sławomir feat. Zenek Martyniuk - o takim połączeniu marzą fani tych artystów! Kiedy muzycy nagrają wspólny utwór? 

Sławomir i Zenek Martyniuk - piosenka duetu z pewnością będzie hitem w internecie. Niecodziennie dochodzi bowiem do współpracy dwóch bardzo popularnych w sieci wykonawców. O takim połączeniu już jakiś czas zrobiło się głośno. Wiele osób twierdziło wówcza, że artyści mają konflikt i są dla siebie konkurencją. Nic bardziej mylnego! Obaj mają do siebie ogromny szacunek.

Sławomir i Zenek Martyniuk - kiedy piosenka?

Wspólna piosenka Zenka Martyniuka i Sławomira może być nagrana dopiero wtedy, gdy naprawdę będą chcieli tego fani - przyznał Sławomir Zapała w rozmowie z "Faktem". Dodał również, że chciałby wziąć udział w takim przedsięwzięciu: - Jestem bardzo otwarty na duet. Jeśli będzie fajna propozycja i fani będą tego chcieli, to jak najbardziej!

Zenon Martyniuk, czyli dla wielu osób król muzyki disco-polo, również nie widzi przeszkód, by w przyszłości doszło do takiej współpracy: - Lubię Sławka, kolegujemy się. Na razie nie nagrywam duetów, ale oczywiście nie wykluczam, że to się kiedyś stanie! Najważniejsze, jaka byłaby to piosenka. Musiałaby być odpowiednia dla nas obu - czytamy w "Fakcie". 

Co powiecie na wspólny utwór Zenona Martyniuka ze Sławomirem? Zagłosujcie w sondzie poniżej:

 

Najnowsze