Sławomir i Popek w jednej piosence - marzenie fanów wkrótce się spełni?

2018-05-10 15:53
Sławomir i Popek w jednej piosence - marzenie fanów wkrótce się spełni?
Autor: fot. https://www.instagram.com/p/BijpqY5lVa7/ (Screen) screen z instagrama https://www.instagram.com/p/BijpqY5lVa7/

Sławomir Zapała i Popek Monster to dwie czołowe postaci polskiego internetu! Czy połączą siły i stworzą wspólny kawałek? 

Sławomir i Popek - piosenka tego duetu z pewnością będzie hitem w internecie, a kto wie może i nawet w polskich rozgłośniach radiowych. Gwiazda nowego gatunku rock-polo może się pochwalić wielkim wynikiem, jaki osiągnął kawałek Miłość w Zakopanem na YouTube. Natomiast wielkim sukcesem samozwańczego Króla Albanii jest to, że wszystkie jego filmiki na kanale, w tym samym serwisie, mają miliard wyświetleń!

Sławomir i Popek - piosenka

Mnóstwo gwiazd pojawiło się na konferencji prasowej przed Polsat SuperHit Festiwal 2018. Wśród zaproszonych gwiazd, nie mogło zabraknąć Sławomira Zapały i Popka! Mieli chwilę czasu na rozmowę i zrobienie sobie wspólnych zdjęć, które później wrzucili na swoje profile w serwisach społecznościowych. W komentarzach fani zaczęli prosić, by artyści połączyli swoje siły i nagrali wspólny kawałek. Będziemy sprawdzać, czy już wkrótce dojdzie do współpracy - poinformujemy was na ESKA.pl! Dajcie znać w poniższej sondzie, czy też chcecie takiego połączenia?

Widzimy się w Sopocie Post udostępniony przez Popek Oficjalnie (@popek_oficjalnie)

Popek zdradził nam, jakie hity wykona podczas imprezy Polsat SuperHit Festiwal 2018. W Operze Leśnej zaśpiewa: Wodospady i Każdy z Nas z diamentowej płyty Król Albanii oraz single nagrane z Gangiem Albanii, Kocham cię robaczku i Prawdziwa dama. Opowiedział również o zbliżającej się walce i planach związanych z produkcją filmową!

 

Najnowsze