Sławomir, Ewa Farna, Edyta Górniak i Michał Szpak - ile zarobią w Sylwestra 2018?

2018-12-18 16:37
Ile gwiazdy zarobią w Sylwestra?
Autor: wbf Ile gwiazdy zarobią w Sylwestra?

Sylwester to dzień pełen imprez organizowanych przez największe miasta w Polsce. Ile tego dnia zarobią na koncertach największe, polskie gwiazdy muzyki?

Sławomir, Ewa Farna czy Michał Szpak? Która z gwiazd zgarnie najwięcej z sylwestrowego koncertu? Przypominamy, że w tym roku TVN będzie transmitować koncert sylwestrowy z Warszawy, TVP - z Zakopanego, a Polsat - ze Stadionu Śląskiego. Na tych właśnie koncertach zobaczymy największe gwiazdy muzyki.

Sylwester 2018 Warszawa. Kto wystąpi na Sylwestrze TVN?

Sylwester 2018 - ile zarobią gwiazdy?

Podczas sylwestrowego szaleństwa o sporą sumkę wzbogaci się Edyta Górniak. Za występ w Warszawie zarobi ona aż 120 tysięcy złotych. Równie dużą kwotę zarobi Sławomir, który będzie gwiazdą dwóch imprez. Najpierw wystąpi na Sylwestrze Marzeń w Zakopanem, a później na Stadionie Śląskim. Podobno za obie imprezy ma zgarnąć łącznie 100 tysięcy złotych. Spora sumka jak na jedną noc! Na zarobki sylwestrowe nie może również narzekać Maryla Rodowicz - występem na Stadionie Śląskim zagwarantuje sobie 90 tys. zł. Na czyje konta wpłyną jeszcze spore sumki? Agnieszka Chylińska zarobi za występ na Placu Bankowym 80 tys. zł, Michał Szpak - 70 tys. zł, Michał Wiśniewski - 60 tys. zł, Ewa Farna - 60 tys. zł, Zenek Martyniuk - 50 tys. zł a Boys - 40 tys. zł.

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze