Slave 2 The Rhythm Justin Bieber i Michael Jackson: duet Króla Popu i Justina już jest! Będzie hit? [AUDIO]

2013-08-18 20:55

Justin Bieber jako jeden z nielicznych może pochwalić się duetem z Michaelem Jacksonem. Ich Slave 2 The Rhythm w drugiej połowie sierpnia 2013 roku ujrzało światło dzienne. Kiedy Justin stworzył numer z Królem Popu? Sprawdź i posłuchaj!

Nowa piosenka Justina Biebera Slave 2 The Rhythm to duet z Michaelem Jacksonem, który w drugiej połowie sierpnia 2013 roku zagrały amerykańskie stacje radiowe. Justin Bieber i Michael Jackson? Tak, to nie jest żadna ściema a na dowód na ESKA.pl Slave 2 The Rhythm, które hula już też na YouTube. Kiedy Król Popu nagrał numer z młodym wokalistą? Utwór powstał w 2009 roku na moment przed śmiercią MJ.

Justin Bieber nie spotkał się jednak z legendą muzyki pop w studiu nagraniowym. Swoje wokale do Slave 2 The Rhythm dograł już niestety po śmierci Michaela Jacksona.

Jestem podekscytowany, tym co się zraz wydarzy. MJ wysoko postawił poprzeczkę. Nie tylko dla muzyki, ale także pod względem występów na scenie i traktowania fanów. Chciałbym, aby tu był ... - tweetną Justina Bieber 16 sierpnia 2013 roku.

>>> Układ taneczny do As Long As You Love Me i Boyfriend z Believe Tour Justina Biebera: popis tancerzy [VIDEO]

Michael Jackson to jeden z największych idoli kanadyjskiej pop gwiazdy, która teraz trafiła do grona tych nielicznych z duetem z Królem Popu na swoim koncie.


Posłuchaj Slave 2 The Rhythm - Justin Bieber i Michael Jackson!wersja alternatywna na wypadek usunięcia z YT  >>>T U T A J<<<

JB

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze