SKYTECH i jego muzyczny Chaos! Nowy numer polskiego producenta HITEM wiosny?!

2020-01-24 15:30 RW
SKYTECH i jego muzyczny Chaos! Nowy numer HITEM wiosny?!
Autor: FIVE & Last60'' - Chaos (Skytech Edit) - (Official Music Video) // YouTube/CYB3RPVNK SKYTECH i jego muzyczny Chaos! Nowy numer HITEM wiosny?!

Mateusz Dziewulski, bardziej znany jako Skytech, powrócił z nową produkcją. Dokładniej jest to nowa wersja utworu Chaos, za który odpowiada Five oraz LAST 60''. Jak brzmi Chaos? Przekonajcie się sprawdzając sami na ESKA.pl.

Skytech rozpoczyna nowy rok wrzucając do sieci swoją wersję utworu Chaos. Oryginalnie kawałek jest autorstwa wschodzących włoskich producentów, FIVE & Last 60. Piosenka Chaos została zbudowana na energicznej melodii wokalnej, która jest idealnym przykładem dynamicznego stylu producentów. W swojej edycji Polski artysta umiejętnie łączy mocne linie basu i perkusję, sprawiając, że kawałek szybko zapada w pamięć.

FIVE & Last 60 to dwaj 22-letni artyści z Włoch, którzy od najmłodszych lat kształcą się muzycznie i obecnie szlifują swoje talenty w muzyce elektronicznej. Udostępnianie ich muzyki poprzez odcisk wytwórnię CYB3RPVNK, której szefem jest R3HAB i dodatkowo duet ze Skytechem jest znaczącym krokiem w ich karierze. 

Najnowsze