R3HAB wchodzi w nową dekadę z pozytywnym przesłaniem! More Than Ok HITEM wiosny?!

2020-01-24 14:20 RW
R3HAB wchodzi w nową dekadę z pozytywnym przesłaniem! More Than Ok HITEM wiosny?!
Autor: Universal Music Poland / materiał prasowy R3HAB wchodzi w nową dekadę z pozytywnym przesłaniem! More Than Ok HITEM wiosny?!

R3HAB rozpoczyna nowy rok z pozytywnym przesłaniem – More Than OK. Kawałek powstał we współpracy z wokalistką i kompozytorką Clarą Mae oraz producentem Frankiem Walkerem. Jak brzmi ich wspólny utwór? Przekonajcie się słuchając go na ESKA.pl!

Nowości Muzyczne 2020: Marzycielski wokal Clary sprawia, że od More Than OK trudno się uwolnić. Singiel opowiada historię nieszczęśliwej pary, która zatraciła magię miłości i nie może znaleźć wyjścia z sytuacji. Przesłanie brzmi: nigdy nie zadowalaj się po prostu OK, ale staraj się o to, by zawsze mierzyć wyżej. Idealne na czas postanowień noworocznych! To pierwsza współpraca R3HAB z Clarą Mae i druga z Frankiem Walkerem.

R3HAB - nowa piosenka More Than OK

R3HAB: - Jestem fanem Clary Mae od dłuższego czasu. Kiedy wreszcie okazało się, że możemy wejść razem do studia, nie wahałem się ani minuty. More Than OK ma dobry klimat, świetne wokale oraz przesłanie, z którym każdy może się utożsamić. Niech to będzie początek nowej, świetnej dekady!

Clara Mae: - More Than OK to przypomnienie, by nigdy nie godzić się na obniżanie standardów zarówno w życiu, jak i miłości. Niech każdy dzień będzie wyjątkowy i przeżyty w taki sposób, jakby miał być ostatnim. Praca z R3HAB i Frankiem Walkerem była czystą przyjemnością. Uwielbiam klimat, który udało nam się stworzyć na singlu. Równie dobrze pracowało się nam przy klipie. Sceny pod wodą stanowiły pewne wyzwanie, ale i tak świetnie się bawiliśmy. Brawa dla Mario, naszego reżysera, który zrobił piękny teledysk!

Frank Walker: - Jestem fanem R3HAB odkąd tylko zajmuję się muzyką i mam to szczęście, że mogę go nazwać również swoim przyjacielem. Jakiś rok temu odezwałem się do niego z pytaniem, czy nie zrobi remiksu mojego singla Heartbreak Back, a teraz wreszcie mogliśmy stworzyć premierowy kawałek. Clara Mae to wyjątkowy talent, a jej wokal sprawia, że More Than OK jest niepowtarzalne!

Najnowsze