Skytech i FloRida w jednej piosence! Klubowa wersja What A Night na jesień 2022!

i

Autor: Seth Browarnik/startraksphoto.com/Cover Images / EAST NEWS // SKYTECH Skytech i FloRida w jednej piosence! Klubowa wersja What A Night na jesień 2022!

Skytech i Flo Rida w jednej piosence! Klubowa wersja What A Night na jesień 2022!

2022-09-10 15:10

Skytech w Polsce znany z hitowych remixów sanah - Invisible Dress i bryskiej - Mam kogoś lepszego, nie przestaje zaskakiwać i rozwija skrzydła za granicą. Pochodzący z Olsztyna producent nawiązał współpracę z legendą sceny, Flo Ridę. Jak brzmi nowa wersja singla What A Night (Up All Night In Vegas)? Przekonajcie się sprawdzając już teraz!

What A Night (Up All Night In Vegas) to wspólny singiel obu panów, który prezentuje energię Skytecha, przenoszącą nas w klimaty letnich elektronicznych festiwali. Mający na koncie oficjalne remixy singli Tiësto, R3haba czy Armin van Buuren’a nie ukrywa, że jest to jedna z ważniejszych współprac w jego kilkunastoletniej karierze.

Sanah - koncerty Bankiet Tour 2022: KIEDY i GDZIE? Trasa Bankiet u sanah [DATA, MIASTA]

Kolońska I Szlugi - byliśmy na planie teledysku sanah! [TYLKO U NAS]

Skytech i Flo Rida - piosenka 2022

Współpracowałem już z wieloma fantastycznymi ludźmi, ale jeszcze nigdy nie miałem okazji działać z artystą, który wyprodukował tyle międzynarodowych hitów. Pamiętam gdy za czasów studenckich bawiłem się utworów Flo Ridy - nie wyobrażałem sobie wtedy, że kilka lat później będę miał przyjemność wydawać z nim wspólny numer, opowiada nam Skytech!