Skylar Grey - I Know You: piosenka z 50 Twarzy Greya promowana przez lyric video [VIDEO]

2015-02-05 12:51
Skylar Grey
Autor: fot. Bulls Skylar Grey

Piosenka Skylar Grey do 50 Twarz Greya - I Know You - pojawiła się oficjalnie na YouTube na początku lutego 2015 roku. To kolejna ballada z 50 Twarz Greya, która ma szansę namieszać na listach przebojów. Zobaczcie lyric video do I Know You Skylar Grey i dajcie znać, czy to właśnie Wasza ulubiona część soundtracku do 50 Twarzy Greya!

Wśród piosenek z 50 Twarzy Greya m.in. I Know You Skylar Grey. Ballada z 50 Twarzy Greya - bo właśnie takim numerem jest propozycja Grey - może stanowić poważną konkurencję dla Love Me Like You Do Ellie Gouldig na listach przebojów. Promocja piosenki Skylar Grey do 50 Twarzy Greya nabiera tempa. Kawałek zadebiutował oficjalnie na YouTube 3 lutego 2015 roku wraz z lyric video. Dzięki temu każdy z nas może szybko sprawdzić tekst I Know You Skylar Grey.

Czy do I Know You Skylar Grey powstanie teledysk? To bardzo możliwe biorąc pod uwagę, że utwór został piątym w kolejce singlem promującym soundtrack do 50 Twarzy Greya a dwa pierwsze doczekały się przecież klipów.

KSW 30: gdzie oglądać galę 21.02.2015 na żywo i za darmo? Zobaczcie teraz

Płyta z piosenkami z 50 Twarzy Greya ukaże się w Polsce 10 lutego 2015 roku na trzy dni przed debiutem filmu w kinach na terenie naszego kraju. Krążek wyda Universal Music Polska.

JB

Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze