Skolim na sobowtóra! Ich wspólne nagranie jest hitem

i

Autor: Tomasz Lina/East News, https://www.tiktok.com/@wojtiwnr/video/7277075427305213217

Gwiazdy

Skolim ma sobowtóra! Ich wspólne nagranie jest hitem

2023-09-12 15:50

Niemal identyczna mimika, podobny ubiór i zachowanie od razu zwróciło uwagę Skolima, który postanowił przerwać na chwilę swoje show, by móc bardziej przyjrzeć się mężczyźnie znajdującemu się wśród publiczności. Wokalista znalazł swojego sobowtóra, którego postanowił zaprosić na scenę! Okazuje się jednak, że historia ma swój początek zdecydowanie wcześniej...

Konrad Skolimowski, znany m.in. z hitu Wyglądasz idealnie wypracował swój indywidualny styl, co pozwoliło mu zdobyć nie tylko ogólnopolską rozpoznawalność, ale także pokaźne grono fanów. Świadczy o tym zarówno ogromna frekwencja na koncertach, ale także słuchacze, którzy starają się naśladować jego charakterystyczny głos oraz sposób bycia. Znakomitym przykładem tego jest jeden z tiktokerów, który w jego stylistyce odnajduje się jak ryba w wodzie. Twórca, znany pod pseudonimem Mar3czek, chętnie nagrywa materiały z jego podkładem muzycznym. Ostatnio nawet wystąpił ze swoim idolem na scenie!

Natalia Nykiel vs. HITY 1995

Skolim - sobowtór

Okazuje się, że Skolim ma swojego sobowtóra! Co więcej, wystąpił wraz z nim na jednej scenie podczas koncertu w Świętochłowicach wykonując hit Wyglądasz idealnie. Ktoś z ekipy Konrada dotarł do profilu Marka, na którym tiktoker kilkukrotnie udostępnił filmiki z prośbą o wspólny występ podczas wizyty w jego mieście.

Ile tiktoków trzeba nagrać, żeby Skolim skumał, że go lubię? Ludzie z jego ekipy, weźcie mu to przekażcie! - prosił w jednym z nagrań.

Jak widać marzenia się spełniają. Skolim jest artystą, który ma bardzo dobry kontakt ze swoimi fanami, dlatego bez problemu zgodził się na to, by Marek mógł wspólnie z nim wykonać jego ulubiony hit. Nagranie trafiło do sieci, a internauci niemal od razu zauważyli, że mężczyźni są do siebie bardzo podobni. Wiele osób uważa, że wyglądają niemal jak bracia bliźniacy. Co więcej, podczas wspólnego występu, nieświadomie, udało im się kilka razy tak zsynchronizować ruchy, że wyglądali, jakby mieli ze sobą kosmiczne połączenie.