Skoki Zakopane - piosenki na skocznię. Co wybrał Kamil Stoch?

2017-01-21 15:09
Skoki Zakopane - piosenki na skocznie. Co wybrał Kamil Stoch?
Autor: fot. Bulls Skoki Zakopane - piosenki na skocznie

Skoki narciarskie w Zakopanem 21 i 22 stycznia 2017. Wiemy, jakie piosenki usłyszycie na Wielkiej Krokwi! Co wybrał Kamil Stoch? Przekonajcie się i posłuchajcie na ESKA.pl

Skoki Zakopane - piosenki na skoczni rozgrzeją kibiców i zmotywują zawodników! Wiemy, jaką piosenkę usłyszymy, gdy Kamil Stoch usiądzie na belce startowej Wielkiej Krokwi! Przekonajcie się słuchając jej na ESKA.pl. Okazuje się, że w nasz zawodnik, lider klasyfikacji generalnej będzie przed swoim skokiem usłyszy rockowy przebój! Możecie to zobaczyć, bo Skoki 21-22.01.2017 online i w TV są za darmo! 

Skoki Zakopane - piosenki na skoczni

Jaka muzyka na skoczni w Zakopanem? Poszczególni zawodnicy na życzenie wybrali utwór, który wybrzmią przed ich skokiem. Jednym głosem austriaccy zawodnicy zdecydowali się na piosenkę pt. Jump Down Deep, Leo Abererema. Wiemy również, że Maciej Kot zdecydował się na utwór pt. Roy Orbison w wykonaniu Stiga. 

Gościem specjalnym skoków w Zakopanym będzie polsko-francuski zespół Storo. Grupa zaprezentuje premierowy utwór pt. Pozytywy! Oficjalnie jest to hymn Pucharu Świata w skokach narciarskich Zakopane 2017!

Skoki Zakopane - piosenka Kamila Stocha

Kamil Stoch, czyli lider polskiej reprezentacji wybrał piosenkę pt. Dream On, amerykańskiej grupy Aerosmith! Właśnie ten kawałek wybrzmi tuż przed jego skokiem i mamy nadzieję, że przyniesie mu szczęście!

 

(źródło informacji o muzyce na skoczni: http://sport.tvp.pl/)

 

Najnowsze