Skoki - piosenki skoczków. Czego słuchają Stoch, Żyła i Małysz?

2017-11-17 11:07
Polscy skoczkowie - muzyka której słuchają
Autor: towideo Polscy skoczkowie - muzyka której słuchają

Skoki 2017 już wkrótce. Oprócz samych wycznów sportowych ważna jest oprawa na skoczni - w tym muzyka. Jakie piosenki wybierają skoczkowie? Czego słuchają? Sprawdźcie!

Muzyka ze skoczni pokazuje czego słuchają skoczkowie i często ujawnia jacy są prywatnie. Jakie piosenki wybierają skoczkowie? Prześledziliśmy muzyczne wybory skoczków - głównie polskich, które wpływają na to co słyszymy w czasie  transmisji skoków narciarskich. Muzyka skoczków waha się od popu po mocny rock. Czego słucha Stoch a czego Małysz? Czy Kot zaskoczy wyborem muzyki?

Austriaccy skoczkowie uwielbiają rozgrzewać się przed skokami w rytm piosenki nagranej... przez nich samych! Utwór Jump Down Deep stworzyli wspólnie z piosenkarzem Leo Abererem. A czego słuchają polscy skoczkowie? Kamil Stoch, lider naszej narciarskiej kadry jest fanem muzyki rockowej! Najbardziej uwielbia Aerosmith i przebój Dream On. Z kolei Maciej Kot wybiera lżejsze kawałki - piosenka Roy Orbison, Stiga towarzyszyła mu podczas skoków w Zakopanem i podczas mistrzostw świata w Lahti. W playliście Stefana Huli znajdziecie mocne, rockowe kawałki. Wśród nich utwory zespołu System of a Down np. Chop Suey!

Najbardziej rozbawiony skoczek naszej reprezentacji Piotr Żyła lubi polski hip-hop. Często jednak śmieje się słuchając muzycznych parodii na swój temat


Na koniec legenda skoków narciarskich  - Adam Małysz. W jednym z wywiadów zdradził, że lubi słuchać muzyki zespołu Golec uOrkiestra. Prawdziwy lokalny patriota.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze