Skoki narciarskie gra na telefon. Jak ściągnąć na Androida i iOS?

2020-11-27 15:40 jj
Skoki narciarskie gra na telefon. Jak ściągnąć na Androida i iOS?
Autor: YouTuber Gorisek Bros. Skoki narciarskie gra na telefon. Jak ściągnąć na Androida i iOS?

Każdy z fanów skoków narciarskich dobrze pamięta grę Deluxe Ski Jump 2. W sklepach z aplikacjami pojawiła się mobilna wersja dobrze znanej nam zręcznościówki z przed lat. Jak ją pobrać? Więcej przeczytacie w artykule poniżej.

Skoki narciarskie gra na telefon. To jedna z najpopularniejszych dyscyplin sportowych w naszym kraju. Kilkanaście lat temu, miliony Polaków zaczęło interesować się skokami narciarskimi, po tym jak sukcesy zaczął odnosić Adam Małysz. Przez dłuższy okres nie było widać godnego następcy naszego mistrza. Gdy jednak pojawił się Kamil Stoch, kadra zmieniła trenera, skoczkowie ponownie zaczęli pojawiać się w czołowej dziesiątce Pucharu Świata. W tym roku ponownie wzrosło zainteresowanie grami, które są związane ze skokami.

ESKA XD EXTRA

Skoki narciarskie gra na telefon. Jak ściągnąć na Androida i iOS?

Na systamach Android zadebiutowała mobilna wersja Deluxe Ski Jump. Legendarna zręcznościówka na początku XXi wieku gościła prawie na każdym PC. Teraz będzie można pobrać grę na telefon. Aplikacja Deluxe Ski Jump 2 dostępna jest w sklepie Google Play. Narazie nie wiadomo, czy zostanie rownież udostępniona na iOS. 

Najnowsze