Sklepy otwarte

i

Autor: Bartlomiej Magierowski/East News Czy 11 listopada sklepy będą otwarte?

Święta

Sklepy otwarte 11.11.2023. Gdzie 11 listopada będzie można zrobić zakupy?

2023-11-11 13:19

11 listopada to ważne święto w naszym kraju i z tego powodu większość sklepów jest zamknięta. Istnieje jednak możliwość, że nie wszyscy zdążyli zrobić zakupy wcześniej. Niektórzy z pewnością liczą na to, że w Święto Niepodległości niektóre sklepy przyjmą klientów. Czy faktycznie tak będzie? Postanowiliśmy sprawdzić, gdzie 11.11.2023 będzie można zrobić zakupy.

Święto Niepodległości to okazja do odpoczynku czy spotkania z rodzinami i przyjaciółmi. Niektórzy wybierają się też na marsze. Niemal każdy jednak przygotowuje uroczysty obiad, który zadowoli domowników i gości. Przed świętami Polacy tłumnie ruszają na duże zakupy, które pozwolą im przyrządzić popisowe pyszności. Z pewnością znajdą się jednak osoby, które nie zdążyły zrobić zakupów lub zapomniały kupić ważnych produktów. Czy w sobotę 11 listopada 2023 będą mogli pójść do osiedlowego sklepu lub supermarketu i bez problemu zrobić zakupy? 11.11.2023 będzie możliwość skorzystania z usług sklepów franczyzowe. O jakich miejscach mowa?

DODA UDERZYŁA SMOLASTEGO!? (Sanah, zarobki Beyonce, Roxie Węgiel, Jann)

Sklepy otwarte 11 listopada 2023

Sklepy otwarte 11 listopada 2023 ułatwią wszystkim drobne zakupy i wyposażenie lodówki w niezbędne produkty. Niestety, tego dnia na pewno nie zaopatrzymy się w dużych dyskontach. Ustawa przewiduje jednak kilka wyjątków, które mogą się okazać ratunkiem w sytuacjach awaryjnych. Są to m.in. lokalne sklepy lub lokale franczyzowe, np. Żabkach, czy Carrefour Express. Tam istnieje spore prawdopodobieństwo, że właściciel sam stanie za kasą i będzie mógł obsługiwać klientów. Poza tym otwarte będą:

  • stacje benzynowe,
  • apteki i punkty apteczne,
  • stoiska z wiązankami kwiatowymi i zniczami przy cmentarzach,
  • sklepy w punktach hotelowych, na dworcach i lotniskach,
  • kwiaciarnie, cukiernie, lodziarnie, restauracje,
  • sklepy internetowe i platformy internetowe.