Sklepowe Rewolucje - nowy program w TV! Kiedy premiera?

2017-05-19 16:23
Sklepowe Rewolucje - nowy program w TV! Kiedy premiera?
Autor: fot. EAST NEWS Sklepowe Rewolucje co to za program

Sklepowe Rewolucje zadebiutują w telewizji! Na czym polega nowy program? Kiedy będzie można go oglądać? Specjalnie dla miłośników tego typu show - szczegóły przybliżamy na ESKA.pl!

Sklepowe Rewolucje w TV - kiedy nowy program? O czym będzie? Sprawdzicie w tym artykule na ESKA.pl. Bohaterami trzynastu odcinków są właściciele mniejszych sklepów spożywczych, piekarni, butików i innych rodzinnych biznesów. Całość poprowadzi dr Marek Borowiński, znający sposoby na to, by towar na półkach sklepowych zachęcał klienta do zakupów. I właśnie ekspert w programie będzie doradzał właścicielom, co mają zrobić żeby poprawić przychody i przyjemność pracy. Wszystko na naszych oczach! 

Sklepowe Rewolucje - kiedy premiera w TV?

Sklepowe Rewolucje w telewizji zostaną wyemitowane jesienią 2017 roku. Odcinki zobaczymy na antenie naziemnego kanału Zoom TV. Jak czytamy w serwisie Wirtualne Media, producentem reality-show jest aktor i konferansjer Daniel Wieleba. W przeszłości prowadził Studio Lotto oraz występował w programie 'Jak Oni Śpiewają?'. Aktualnie trwają castingi do Sklepowych Rewolucji. Zgłoszenia można wysyłać na adres mailowy redakcja@sklepowerewolucje.shop, www.sklepowerewolucje.shop do 15 czerwca.

Podoba się Wam ten pomysł?

Kuchenne Rewolucje - już 200 odcinków! Magda Gessler o końcu programu

Autor: brak danych

Kuchenne Rewolucje to program prowadzony przez Magdę Gessler emitowany od 2000 roku. Corocznie kontrowersyjny program jest jednym z najmocniejszych punktów ramówki stacji TVN. W programie biorą udział restauratorzy, mający problemy z utrzymaniem lokalu.

 

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze