Skip Marley - kim jest artysta z piosenki Katy Perry?

i

Autor: fot. okłądka singla Lions Skip Marley - Lions

Skip Marley - kim jest artysta z piosenki Katy Perry?

2017-02-10 18:23

Skip Marley wokalista współpracował z Katy Perry i teraz szykuje piosenki na pierwszą płytę! Więcej szczegółów o wschodzącej gwieździe światowego formatu poznacie na ESKA.pl

Skip Marley - kim jest artysta z piosenki Katy Perry? O 21-letnim wokaliście z Jamajki jest już bardzo głośno, a niewykluczone, że będzie jeszcze głośniej! Jego nazwisko oczywiście nie jest przypadkowe bowiem Skip Marley to wnuk Boba Marleya. Jak śpiewa? Młodzieniec tworzy jednak nieco inaczej niż swój dziadek, jednak z jego utworów płynie podobnie pozytywna energia. Przekonajcie się słuchając poniżej np. najnowszego utworu pt. Lions.

Katy Perry - nowa piosenka Chained to the Rhythm porwie do tańca! [VIDEO] >>

Skip Marley - kim jest?

Skip Marley jest synem Cedelli Marley, czyli pierwszej córki Boba Marleya. Swoją przygodę z muzyką jako artysta bez wytwórni rozpoczął w 2015 roku. Wydał wówczas utwory pt. Cry To Me oraz Life. Dla młodego jamajskiego piosenkarza kluczowy okazał się rok 2016. Właśnie wtedy podpisał kontrakt z dużą firmą wydawniczą i rozpoczął pracę nad swoim debiutanckim krążkiem. Pierwszym singlem z tego wydawnictwa jest kawałek pt. Lions, za którego brzemienie odpowiada producent tworzący dla: Ariany Grande, One Direction, Ellie Goulding czy The Weeknd - Savan Kotecha! 

Skip jest następnym reprezentantem nazwiska Marley zaraz po Ziggy'm i Damianie. Jak brzmi najmłodsze pokolenie rodziny legendarnego artysty? Przekonajcie się już teraz!

 

Skip Marley - jak śpiewa wnuk Boba Marleya? Dajcie znać, jak się wam podoba w komentarzach poniżej ;)