Skąd się biorą dzieci? Odpowiedź w Familiadzie rozbawiła nawet Karola Strasburgera

i

Autor: AKPA Skąd się biorą dzieci? Odpowiedź w Familiadzie rozbawiła nawet Karola Strasburgera

teleturnieje

Skąd się biorą dzieci? Odpowiedź w Familiadzie wcale nie była oczywista!

2024-02-19 14:05

Familiada nie jest programem, w którym trzeba wykazać się ścisłą wiedzą. Raczej wyczuciem, doświadczeniem i umiejętnością radzenia sobie pod presją czasu. Najczęściej to właśnie stres oraz szybko tykający zegarek są powodem, przez który uczestnicy popełniają gafy, które przechodzą do historii. Internauci właśnie wygrzebali urywek z teoretycznie łatwym pytaniem. Teoretycznie, bo w praktyce nawet Karol Strasburger zaśmiał się z odpowiedzi jednego z członków rodziny. Zobaczcie sami!

Skąd się biorą dzieci? Odpowiedź w Familiadzie powróciła po latach i sprawiła, że internauci po jej usłyszeniu nie mogą przestać się śmiać. Przynajmniej tak można wywnioskować po przeczytaniu komentarzy na platformie z krótkimi filmikami. To właśnie tam fragment z hitowym pytaniem został przypomniany. A przecież jeszcze niedawno śledzących program emitowany w telewizyjnej Dwójce rozbawiła odpowiedź na stworzenie ze szczypcami. Jeszcze wcześniej uczestniczka zaskoczyła widzów podając słowo na ć

Skąd się biorą dzieci? Odpowiedź w Familiadzie

Familiada w Telewizji Polskiej emitowana jest od 1994 roku i jak podają miłośnicy statystyk, pokazano już 2884 odcinki. Od samego początku prowadzącym jest Karol Strasburger, który wiele razy musi gryźć się w język po tym, jakich odpowiedzi udzielają niektórzy uczestnicy. Zdecydowanie pytanie o to, skąd się biorą dzieci dziś mogłoby nie przejść i wywołać spore emocje na Twitterze. Kiedyś też Strasburger nie bał się go zadać wprost, a co więcej dodać kilka słów od siebie w tym temacie.

Wpadki i tajemnice ukryte w bajkach

Uczestnik bał się powiedzieć głośno, że dzieci biorą się z uprawiania seksu. Z zawahaniem zaczął krążyć wokół tego tematu mówiąc, że z uprawiania miłości. Odpowiedź, jako pierwszą podaną, z dużym uśmiechem przyjął prowadzący. Jak się kilka sekund później okazało ku zaskoczeniu nie było jej na tablicy. Karol Strasburger zasugerował, że płodzenie nie jest takie proste!

Internauci puścili wodze fantazji w komentarzach i zaczęli pisać swoje odpowiedzi. Jedna z osób napisała, że oczywiście "z Piątnicy, no bo skąd", ktoś inny zażartował, że przynosi je bocian. Aczkolwiek zapewne nie byłby to żart i gdyby taka odpowiedź padła w programie. Byłaby ona najwyżej punktowana!