Apple

i

Autor: East News / TIMOTHY A. CLARY

Siri po polsku. Kiedy premiera asystenta osobistego na iPhona w naszym języku?

2019-05-28 12:58

Siri to słynny już na całym świecie asystent osobisty, będący częścią systemów operacyjnych Apple. Kobiecy głos od lat pomaga właścicielom Iphonów w rozwiązywaniu ich codziennych drobnych problemów. Przed wprowadzeniem Asystenta Google, Siri cieszyła się ogromną popularnością, a posiadacze Androidów mogli jedynie zazdrościć tak sprytnego rozwiązania.

Siri to inteligentna pomoc, która od lat służy właścicielom iPhonów. Na podstawie relacji, jakie użytkownicy zawiązywali z asystentem, powstał nawet film! Teraz również ci, którzy do tej pory oddzieleni byli od funkcji przez barierę językową, będą mogli poznać rozkosz posiadania sztucznego przyjaciela. Siri przemówi niedługo w języku polskim! O dodaniu nowej wersji językowej głośno jest już od 2018 roku. Teraz wiemy już, kiedy najpóźniej będziemy cieszyć się aplikacją.

Zobacz też: Piosenka z tekstów nastolatków. Co mówi współczesna młodzież? To będzie hit!

Siri - kiedy asystent po polsku? 

Polska wersja językowa do Siri dostępną będzie najprawdopodobniej na jesieni 2019 roku. Gdyby tak się nie stało, to spodziewać możemy się jej prawdopodobnie na początku 2020. Daty te wstępnie wskazali specjaliści.

Najpopularniejsze cytaty z bajek. Skąd pochodzą te słowa?

Pytanie 1 z 10
"Daleko jeszcze? Daleko jeszcze? No to daleko czy nie?!"

Siri, a Asystent Google - czym się różnią? 

Siri i Asystenta Google różni wiele, chociaż podstawowe funkcje są takie same. Właściciele Androida mogą jednak cieszyć się licznymi żartami i anegdotkami, których brakuje w Siri. Ponadto fani Wiedźmina znajdą dla siebie niezwykłą niespodziankę, jeśli podadzą jedną z komend specjalnych.