Nastolatkowie

i

Autor: YouTube/ DZIEMIAN

Piosenka z tekstów nastolatków. Co mówi współczesna młodzież? To będzie hit!

2019-05-28 11:46

Co mówią nastolatkowie? Jak każda duża grupa, mają oni własny slang, który ewoluuje z biegiem lat. Każdy z nas był kiedyś jednym z nich i używał specyficznego, modnego słownictwa. Wyrazy i określenia potrafią zmieniać się błyskawicznie. Jeden z artystów postanowił wykorzystać najpopularniejsze obecnie słowa i stworzyć z nimi tekst piosenki!

Współcześni nastolatkowie potrafią zaskakiwać. Każde pokolenie jest szczególne i wyróżnia je muzyka, sposób ubierania się, myślenia i docierania do informacji. Specyficzny jest również język, jakim się posługują. Dzban, masny, sztos, hajp, to tylko niektóre słowa, które weszły do użycia już nie tylko w szkolnych murach. Nic więc dziwnego, że w końcu powstała piosenka ze współczesnych tekstów nastolatków. Prestiż song w wykonaniu Dziemiana i Rembola to rozrywkowy numer, którego mógłby im pozazdrościć zespół Łobuzy!

Zobacz też: Gromee, Golec uOrkiestra i Bedoes razem! GÓRĄ TY to efekt miłości do muzyki! [PREMIERA]

Piosenka z tekstów nastolatków - jak brzmi? 

Piosenka z tekstów nastolatków ma szanse stać się prawdziwym hitem internetu! Dziemian przygotował numer, który opiera się na tekstach zasłyszanych od młodzieży. Piosenka ma nie tylko bardzo dobrze dobrane słowa, ale również jest melodyjna i szybko zapada w pamięci. Jesteście ciekawi? Przekonajcie się sami! Wideo znajdziecie poniżej.

QUIZ. Jaka to melodia? Największe zagraniczne hity lat 90. Czy wiesz, kto wykonywał te szlagiery?

Pytanie 1 z 10
Piosenkę o wdzięcznym tytule "Barbie Girl" wykonywała grupa: