Siostry Stankiewicz - kiedyś rywalizowały w Szansie na Sukces. Teraz tańczą w Dance Dance Dance

2020-03-01 12:31 MK
Kasia Stankiewicz z siostrą Anią
Autor: TRICOLORS/East News

Druga edycja Dance, Dance, Dance z pewnością będzie pełna emocji! Jedną z par, które będą miały za zadanie odwzorować choreografie z najpopularniejszych muzycznych klipów są siostry Stankiewicz - Kasia oraz Ania. Mało kto pamięta dziś o tym, że wokalistki konkurowały kiedyś ze sobą w jednym programie muzycznym! Więcej na ESKA.pl.

Dance Dance Dance - Kasia i Ania Stankiewicz to jedne z bohaterek kolejnej edycji hitowej produkcji TVP, w której uczestnicy mają za zadanie jak najdokładniej odtworzyć układy choreograficzne z popularnych na całym świecie teledysków. Również i tym razem nie zabraknie potu, łez i kontuzji. W pierwszym odcinku drugiej odsłony show, siostry zatańczą do Wrecking Ball Miley Cyrus.

Mimo wokalnego talentu obu sióstr, to właśnie Kasia Stankiewicz jest lepiej znana szerszej publiczności. Wszystko za sprawą bycia wokalistką zespołu Varius Manx, który od lat dziewięćdziesiątych utrzymuje się na topie, wciąż koncertując i wydając nowe albumy. Artystka dołączyła do grupy w 1995 roku, niedługo po wygraniu odcinka Szansy na Sukces, w której autorzy hitu Zanim zrozumiesz (jeszcze z Anitą Lipnicką na wokalu) byli bohaterami. Co ciekawe, w tym samym odcinku o zwycięstwo walczyła siostra Kasi - Ania! Nie miała ona jednak wówczas tyle szczęścia... Ta historia z pewnością was zaskoczy!

Uczestnicy Dance Dance Dance

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Kasia i Ania Stankiewicz

Gdyby nie udział w Szansie na Sukces, Kasia Stankiewicz mogłaby nie odnieść takiego sukcesu na scenie muzycznej. Aż ciężko uwierzyć, że jadąc na casting, nie pokładała w udziale w show większych nadziei. Co prawda, wraz z młodszą siostrą, wokalistka od lat udzielała się w rodzinnym Działdowie, jednak nie była równie wielką fanką Varius Manx, co Ania.

Jak wiadomo, to Kasia Stankiewicz wygrała Szansę na Sukces za sprawą brawurowego wykonania piosenki Zamigotał świat, natomiast występu jej siostry... nawet nie wyemitowano, mimo faktu, że poradziła sobie świetnie. Niedługo po zwycięstwie, członkowie grupy zaproponowali Kasi dołączenie do nich, a już w 2006 roku cieszyła się ona wielką sławą po nagraniu hitu Orła cień.

Po latach, Kasia Stankiewicz wspominała, że sytuacja, jaka miała miejsce w Szansie na Sukces znacząco wpłynęła na pogorszenie się relacji obu sióstr. Na szczęście, wraz z upływem czasu, więzi ponownie się zacieśniły, czego dowodem jest ich udział w programie Dance Dance Dance.

Najnowsze