Alicja Szemplińska - wiek, rodzice, wzrost, piosenka, ojciec. Kim jest Alicja Szemplińska?

i

Autor: Universal Music Poland / materiał prasowy Alicja Szemplińska - wiek, rodzice, wzrost, piosenka, ojciec. Kim jest Alicja Szemplińska?

Siostra Alicji Szemplińskiej też śpiewa? Choć jest podobna jej hobby jest inne! Nie uwierzycie jakie

2021-02-15 15:44

Alicja Szemplińska ma równie utalentowaną siostrę, o której świat jeszcze nie usłyszał! Czy również zajmuje się profesjonalnym śpiewem? Kim jest siostra Alicji Szemplińskiej i czym zajmuje się w wolnym czasie? Nie uwierzycie!

Alicja Szemplińska ma przeuroczą równie utalentowaną siostrę! Ich relacja jest wyjątkowo udana i silna. Dziewczyny wspierają się w każdym możliwym aspekcie i bardzo sobie wzajemnie kibicują, mimo, że jak się okazuję ich drastycznie się od siebie różnią! Czym zajmuje się siostra Alicji Szemplińskiej? Ola, ponieważ tak właśnie nazywa się nasza bohaterka jest urodzonym sportowcem! Jej pasja, której poświęca się od lat bardzo odbiega od świata artystycznego, co niektórych fanów mocno zadziwia. Mimo różniących się hobby Alicja Szemplińska z całego serca dopinguje siostrę i zawsze trzyma za nią mocno kciuki.

Ola Szemplińska jest w podobnym wieku do siostry, jednak to Alicja jest tą starszą. Jej zamiłowaniem w życiu, któremu się poświęca jest sport. Dziewczyna kocha fizyczną aktywność nad wszystko i najbardziej pasjonuje się lekkoatletyką a najbardziej taką dyscypliną jak bieg w dal. Dziewczyny są do siebie bardzo podobne i świetnie się ze sobą dogadują, co możemy zobaczyć na ich social mediach. 

Sonda
Eurowizja 2021 - kto powinien jechać?

Siostra Alicji Szemplińskiej

Siostra Alicji Szemplińskiej nazywa się Ola i jest młodsza od słynnej piosenkarki. Sama w życiu nie pasjonuje się śpiewem, ale jest za to urodzonym sportowcem! Przepiękna dziewczyna profesjonalnie zajmuje się skokami w dal i ogólnie interesuje się lekkoatletyką. Dziewczyna, podobnie jak siostra ma konto na Instagramie, na którym jest bardzo aktywna. Jej profil znajdziecie wpisując nazwę szempli.

Alicja Szemplińska, Zuza Jabłońska i inne gwiazdy w Domowym Graniu!
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE