Ala Tracz i jej siostra Ola z MILIONEM na koncie! Takiego sukcesu może pozazdrościć im każdy

2020-11-22 15:48 Ewelina Kulasza
Ala Tracz i jej siostra Ola z MILIONEM na koncie! Takiego sukcesu może pozazdrościć im każdy
Autor: Screen z YouTube/Ala & Ola Tracz Official Ala Tracz i jej siostra Ola z MILIONEM na koncie! Takiego sukcesu może pozazdrościć im każdy

Ala i Ola mogą skakać z radości, ponieważ mają ponad MILION na swoim koncie! Dwie młode artystki rozkochały w sobie polską publiczność, będąc w The Voice Kids. Teraz mogą świętować swój sukces, który wspólnie osiągnęły ciężką pracą. O szczegółach przeczytacie jak zawsze na ESKA.pl.

Siostry Tracz mają MILION i mogą śmiało świętować swój sukces! Dwie utalentowane dziewczynki z Lubelszczyzny, wybrały się na casting do trzeciej edycji The Voice Kids. Jak się później okazało, ta decyzja była najlepszą jaką mogły podjąć. Podczas Przesłuchań w Ciemno oczarowały trenerów show i we dwie przeszły do kolejnych etapów. Swoje wokalne umiejętności doskonaliły pod skrzydłami Dawida Kwiatkowskiego i dzięki wsparciu trenera, młodsza z sióstr Ala dotarła do finału, a Ola niestety musiała pożegnać się z show na etapie Bitew. Choć siostry Tracz nie wygrały The Voice Kids i tak wkroczyły dumnym krokiem w branżę muzyczną. W maju tego roku miała miejsce premiera ich wspólnej piosenki Przed Nami Cały Świat, która skradła serca słuchaczy.

Jak się okazuje, dziewczynki nie zaprzestały na jednej, wspólnej piosence. Teraz szykują dla swoich fanów muzyczną niespodziankę, która związana jest z tegorocznymi świętami. Każdy czeka z niecierpliwością na ich nowość, ponieważ wiedzą, że będzie to coś magicznego. Zanim jednak Ala i Ola zaprezentują ją światu, będą świętować MILION, który znalazł się na ich koncie.

Ala i Ola Tracz mają milion!

Uczestniczki The Voice Kids mają co świętować! Ich wspólny numer, który nagrały w maju 2020 roku doczekał się ponad MILIONA odsłon na ich oficjalnym kanale YouTube. Chodzi o piosenkę Przed Nami Cały Świat, która nie dość że jest energiczna, to w dodatku siostry Tracz przy kręceniu klipu miały udaną zabawę. To wielki sukces dziewczynek, które ciężką pracą zapracowały sobie na ten sukces. Poniżej możecie przesłuchać ich wspólną piosenkę i delektować się kadrami z teledysku. Biją z niego nie tylko pozytywne wibracie, ale również siostrzana, piękna miłość.

Sia i wielki hit sprzed lat w Domowym Graniu. Siostry Tracz i Natalia Wawrzyńczyk oczarowały internautów
Najnowsze