Siostra Ali Tracz podbije scenę muzyczną? Podzieliła się radosnym newsem

2021-02-08 16:16
Ola Tracz
Autor: YouTube/Ala & Ola Tracz Official

Obie zaczynały w programie The Voice Kids, ale ze względu na udział w Eurowizji Junior 2019, to o Ali Tracz w pewnym momencie było znacznie głośniej. Starsza siostra gwiazdy Ola nie powiedziała jednak ostatniego słowa i zapowiedziała premierę swojego solowego utworu. Wydanie piosenki poprzedziła zamieszczeniem coveru hitu Stand By Me w sieci.

Ola Tracz - piosenka uczestniczki The Voice Kids i starszej siostry polskiej reprezentantki na Eurowizji Junior 2019 już wkrótce będzie miała swoją premierę. Taką informacją podzieliła się nastoletnia wokalistka w opisie do najnowszego wideo, które znalazło się na kanale sióstr Tracz. Mimo faktu, że to Ala dotarła do finału muzycznego show, a później otrzymała możliwość reprezentowania naszego kraju na Eurowizji Junior, między siostrami nie zrodziła się niezdrowa rywalizacja czy też zazdrość. Ola na każdym kroku wspierała młodą gwiazdę i towarzyszyła jej za kulisami ważnych dla jej kariery wydarzeń. Dziewczynki wydały nawet dwa wspólne single - Przed nami cały świat i Święta to radości czas. Teraz fani Oli Tracz mogą być przygotowani na kolejną, tym razem solową niespodziankę muzyczną. Uczestniczka The Voice Kids oficjalnie ogłosiła, że nagrała swój debiutancki utwór muzyczny, który premierę powinien mieć już niebawem. Aby umilić czas oczekiwania na kompozycję, młoda artystka wrzuciła do sieci cover hitu Stand By Me.

Ala Tracz prosto ze swojego pokoju opowiada o Eurowizji Junior 2020! [TYLKO U NAS]

Ola Tracz - piosenka

- Hejka! Łapcie cover, a niebawem pojawi się mój solowy singiel! - napisała wyraźnie podekscytowana zbliżającą się premierą Ola Tracz. Wielbiciele jej talentu z miejsca entuzjastycznie zareagowali na tego newsa.

- Nie mogę się doczekać!!! - piszą w komentarzach.

Na ten moment nie wiadomo, kiedy dokładnie singiel Oli Tracz trafi do sieci. Nastoletnia wokalistka z pewnością poinformuje o tym w mediach społecznościowych.

Ala Tracz - QUIZ. Bezbłędnie rozwiążą go tylko prawdziwi fani!

Pytanie 1 z 10
Jak ma na imię siostra Ali?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze