Simon Price - piosenka, wiek, wzrost, rodzice, brat, Hotel Paradise, Instagram, Bogusia

2021-06-10 12:45
Simon Price
Autor: YouTube/Golï

Simon Price to gwiazda popularnego programu telewizyjnego Hotel Paradise. Ostatnio wkroczył także na rynek muzyczny wydają singiel w tanecznym stylu. Utwór cieszy się dużą popularnością. Internauci zastanawiają się, kim jest nowe objawienie świata disco polo. Ile ma lat, kim są jego rodzice oraz kim jest często wspominana Bogusia? Wyjaśniamy.

Simon Price to nowa gwiazda muzyki disco polo. Niedawno widzowie TVN7 mieli okazję zobaczyć go w programie Hotel Paradise, w którym był uczestnikiem. Już tam pokazał się jako zabawny, imprezowy chłopak, a teraz postanowił przenieść tę energię do studia nagraniowego. Na początku czerwca wydał piosenkę w stylu discopolo. Utwór nosi tytuł Wódy Galon i nagrał ją razem z innym wokalistą disco polo Kacprem Turkiem. Wspólnie założyli duet o nazwie Golï. W ciągu zaledwie 5 dni teledysk zdobył ponad 200 tysięcy wyświetleń na YouTube. Fani piosenki zaczęli szukać więcej informacji na temat życia Simona Price'a. Zdradzam szczegóły na temat jego kariery w telewizji oraz życia prywatnego.

Simon Price - wiek, wzrost

Simon Price w 2021 roku skończył 24 lata. W mediach nie ma informacji na temat jego wzrostu, ale fani podejrzewają, że jest wysoki.

Hotel Paradise 3 - zwiastun i dni emisji reality show

Simon Price - rodzice, pochodzenie

Simon Price nie pochodzi z Polski. Jest ze Stanów Zjednoczonych i mieszka w Kalifornii. Pracuje tam jako DJ. Jego rodzice pochodzą z Cieszyna. Przeprowadzili się do USA, kiedy Simon miał 8 lat.

Simon Price - Bogusia, Hotel Paradise

Simon Price był uczestnikiem trzeciej edycji programu Hotel Paradise. Tam związał się z dziewczyną o imieniu Bogusia. Para była razem przez cały program.

Simon Price - Instagram

Simon Price podobnie jak wszyscy inni uczestnicy Hotelu Paradise jest bardzo aktywny w mediach społecznościowych. Na Instagramie można znaleźć go na profilu o nazwie @simonprice_hotelparadise3. Ma na nim ponad 265 tysięcy obserwujących. Zamieszcza dużo zdjęć z Bogusią, którą poznał w programie.

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze