Silnia - jej wartość jest wynikiem... Matematyczne pytanie w Milionerach

2017-05-25 23:20
Hubert Urbański w Milionerach
Autor: fot. WBF Hubert Urbański w Milionerach

Silnia to funkcja której wartość jest wynikiem.. Takie pytanie padło w Milionerach. Jeżeli jesteście ciekawi odpowiedzi zapraszamy na ESKA.pl.

Silnia to funkcja której wartość jest wynikiem... Jeżeli szukacie odpowiedzi na to pytanie, to pewnie usłyszeliście je w telewizji. Pytanie o silnię padło z ust Huberta Urbańskiego 25 maja w programie Milionerzy. Jeżeli chcecie sprawdzić swą wiedzę, albo po prostu nie możecie się doczekać odpowiedzi w czasie programu - sprawdźcie odpowiedź poniżej. W Milionerach pomagają sugerowane odpowiedzi na pytanie "Silnia to funkcja której wartość jest wynikiem...", tym razem również były, która była poprawna?

Silnia to funkcja której wartość jest wynikiem...

A Dodawania
B Odejmowania
C Dzielenia
D Mnożenia - oczywiście to prawidłowa odpowiedź. Silnia to mnożenie liczby przez samą siebie, wskazaną liczbę razy - na przykład "3 silnia" to 1 razy 2 razy 3 - czyli 6!

I co, trafiliście?

Baranek w rowerze to...? Pytanie w Milionerach zaskoczyło uczestnika! – informacje, premiery teledysków – ESKA.pl

Autor: brak danych

  Baranek w rowerze to...? Takie pytanie usłyszał Michał Szubera, którego gra rozpoczęła się wyjątkowo pechowo. Uczestnik miał do wyboru następujące odpowiedzi: A typ kierownicy B lusterko na nóżce C elektroniczny dzwonek D rodzaj siodełka Chociaż było to

 

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze