Sigala w Polsce 2016 - data, miejsce, bilety

2016-10-05 12:04
Sigala w Polsce 2016 - data, miejsce, bilety
Autor: fot. mat. prasowe Sigala w Polsce 2016 gdzie i kiedy wystąpi w polsce

Sigala w Polsce 2016 to koncert, którego nie możecie przegapić! Gdzie i kiedy wystąpi autor hitu Easy Love i Give Me Your Love? Zobaczcie na ESKA.pl!

Sigala w Polsce 2016 - data, miejsce, bilety. Wszystkie informacje dla fanów tropikalnych dźwięków serwowanych przez brytyjskiego producenta podrzucamy na ESKA.pl. Sigala to jedno z najgorętszych nazwisk sceny klubowej. W ciągu ostatniego roku wydał 4 single: debiutancki Easy Love, Sweet Lovin, Say You Do oraz najnowszy hit Give Me Your Love, w którym gościnnie pojawił się John Newman i Nile Rogers. Wszystkie zdobywały szczyty światowych list przebojów i sprzedały się w ponad 2 mln nakładzie na całym świecie! Jak dotąd muzyk współpracował z duetem Sigma, Ellą Eyre czy Craigiem Davidem. Aktualnie pracuje on nad swoim pierwszym, debiutanckim krążkiem.

Sigala w Polsce 2016 - data

Kiedy Sigala wystąpi w Polsce 2016? Bruce Fielder ze specjalnym koncertem przyjedzie do Warszawy już w piątek, 7 października. 

Sigala gdzie w Polsce 2016 - miejsce

Sigala wystąpi w najbliższy piątek, 7 października w Warszawie. Dzięki współpracy The View Warsaw z agencją muzyczną Follow The Step, da koncert jako gwiazda wieczoru na imprezie świętującej pierwsze urodziny tego popularnego klubu! 

Sigala - bilety na koncert w Warszawie 2016

W klubie The View Sigala wystąpi ze swoim DJ setem. Impreza odbędzie 122 metry nad ziemią, a support zapewnią Noz i Vibe. Start o godzinie 22:00, bilety do nabycia na stronie www.biletomat.pl. W pierwszej puli kupicie je za 30 zł.

 

(info: materiał prasowy Sony Music Polska)

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze